MODifikácie

MODifikácie Heroes 3.5: In the Wake of Gods

V tejto sekcii nájdete kompletný zoznam modifikácií a módov, ktoré sú dostupné pre Heroes 3 Complete. Pod pojmom modifikácie treba rozumieť súbory módov a pravidiel, ktoré značne zmenia hrateľnosť, jej prvky alebo celý mechanizmus. Nenachádza sa tu ich popis, ten budú obsahovať pripravované stránky s jednotlivými módmi.

Sekcia je rozdelená na niekoľko hlavných častí: Veľké modifikácie, Systémy, ERAII modifikácie a módy (veľké modifikácie, módy, mestá, kampane), Balíky, VCMI módy, a nakoniec WoG módy, ktoré sú zastarané a preto už nie sú nepodporované (nahradené systémom ERA).

Táto sekcia bude pravidelne aktualizovaná a budú sa tu nachádzať všemožné módy pre všemožné modifikácie. Tento zoznam treba brať ako rozcestník vo svete modifikácií pre Heroes 3. Priamy link na stiahnutie konkrétnej modifikácie nájdete v download centre.

 

Veľké (samostatné) modifikácie – tieto modifikácie nepotrebujú na svoje spustenie žiadny z uvedených systémov ako je ERA, WoG alebo VCMI a môžu byť s nimi kompatibilné, najmä HD mód:

 

Systémy – aplikácie ktoré je potrebné nainštalovať pre spustenie ďalších modifikácií, nie sú medzi sebou kompatibilné a značne menia svet Heroes:

 

ERAII  Veľké modifikácie – pri týchto „veľkých“ modifikáciách nie je odporúčaná kombinácia s inými, treba vyskúšať, ale predtým celú hru zálohovať:

 

ERAII módy – je možná kombinácia aj s inými, ale treba rátať s neúplnou kompatibilitou všetkých dokopy (Sagamosa!), niektoré sa naopak prekrývajú vo svojom účinku :

 

ERAII mestá – tu sa nachádzajú módy zamerané len na zmenu miest a ich jednotiek (grafickú či hrateľnú), často kompatibilné s mnohými ERAII módmi:

 

ERAII kampane – v nasledujúcich módoch je 100% nekompatibilita akýchkoľvek iných módov a modifikácií, s výnimkou HD módu:

 

Balíky

 

VCMI módy

 

WoG módy

Heroes 5 modifikácie

Heroes 7 modifikácie

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: