Heroes Without Limits Revolution (beta)

Modifikáciu Heroes Without Limit od autora Felipeho som prestal sledovať už dávnejšie a úplne mi vypadla z môjho imaginárneho diára. Nevšimol som si, že už dávnejšie (konkrétne v novembri 2013) vypustil ucelenú beta verziu s podnázvom Revolution. Do jednej ucelenej inštalácia spája svoje modifikácie Heroes Without Limits, Creatures Pack, City Skills ( za 2000 zlatých naučí hrdinu v meste niektorú z druhotných zručností) a k nim ešte pridal poľský mod New Upgrades. Na hernej mape budete mať zrazu kopec nových jednotiek, budov, v mestách pribudnú nové možnosti a tretie vylepšenia niektorých jednotiek. Na obrázku je môj obľúbený Blood Minotaur.

Inštalácia Heroes Without Limits

 1. Zo sekcie download stiahneme archív “heroes-without-limits-revolution-beta.zip”  a jeho obsah rozbalíme do zložky s Heroes 3 Complete, je potrebné mať nainštalovaný systéme ERA II.
 2.  Spustíme Mod Manager a modifikáciu aktivujeme.
 3.  Heroes Without Limits je pripravený na hranie, stačí spustiť h3era.exe
Download
Heroes Without Limits

Galéria

4 Comments

 1. Martin666

  i downloaded heroes revoltuion without limits thingy, its kinda good, sometimes game crashes but i would need to know if there is way to let the movement animations in fight play at normal speed, now its that fast that sometimes i dont even notice where the computer moved

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Open Heroes 3 Complete folder, then open Tools \ Mod Manager and run modsmann.exe. In Mod Manager, DISABLE: Fast Battle Animations.

  Reply
 3. Tatoch

  Mam takovy problem,stahnul jsem si tento mod,ale nepodarilo se mi ho spustit,vcera jsem si stahnul h3complete a k nemu eraII tady od vas,to slape.stahnul jsem mod rozbalil a prehral do h3comlete\mods.Kdyz zapnu mod manager tak ho i vidim,dam enabled,run game a nic.Nevite nahodou co jsem udelal spatne?a to same mam s modem Sagamosa remade.Diky za radu

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Zdar,je to divné, pokiaľ ti bez problémov šlape ERA II, tak by mali ísť aj ostatné modifikácie. Behom dneška to otestujem a dám vedieť. Aký používaš Windows? Na W8 som občas natrafil na problémy so spustením, skúsil si spúšťať ako správca/administrátor?

   Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: