New Upgrades

New Upgrades – nové vylepšenia od poľských autorov prinášajú do každého mesta jednu novú budovu (postaviť ju môžete po kliknutí pravým tlačidlom myši na radnicu v meste), po jej postavenú budete mať prístup k trom novým vylepšeniam vašich bojovníkov. V hrade Rampart môžete potom vylepšiť jednotku Grand Elf na Sylvain Centaur, alebo Silver Pegasus na Sorceress. Všetky novinky sa dajú nájsť na stránkach autorov.

Inštalácia New Upgrades

 1. stačí stiahnuť a archív rozbaliť na disk
 2. spustiť “install.exe” a pokračovať podľa pokynov inštalačného programu (systém Windows musí mať nastavené anglické prostredie)
 3. ak by tento spôsob inštalácie nefungoval, treba skopírovať súbor “new_upg.wog” do zložky “Update” v zložke s hrou Heroes 3
 4. spustiť “H3wupd.exe” a pokračovať podľa pokynov inštalačného programu
Download
New Upgrades (ERA II verzia)

English description

This patch has one main goal – to give every town 3 new creature upgrades and a new building that would enable them. Although, those main elements are present in a new script (which is optional of course and can be turned on or off in the wogify menu), their realization required many unoptional changes in the game like replacing 6 creature animations. I remark: the patch was not created to introduce new creatures (they aren’t the most important and the main work was not concentrated on them), but to introduce the new upgrading system. The patch was also made compatible with other WoG elements as well as it was possible and tested in search of technical errors or bugs. However it can still cause balance problems.

Autori

Acid Dragon, Arstahd, Trang Oul, Timothy Pulver

13 Comments

 1. Frog

  Zdar mam takový menší problém at zkouším cokoliv pokaždé když si zapnu tento skvělý mod tak v boji jsou jednotky neskutečně rychlé podobně jako v modu: turbo wog existuje nějaká oprava nebo verze kde by měly jednotky normální rychlost hledal jsem opravdu všude děkuji za radu…

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Zdar, neviem v čom by mohol byť problém, ale skús to nainštalovať pod ERA II.

  Teda nainštaluj Heroes 3 Complete, potom ERA II a potom New Upgrades.

  Alebo už si to inštaloval pod ERA II a stále je s tým problém?

  Reply
 3. Frog

  Ano mám to přez Era II a základ mám H3 sod.. Zkoušel jsem všechno vč. přeinstalace a pořád je to zrychlené… Napadá mne jedině vyzkoušet nějakou jinou verzi compatibilní s era II bohužel jsem ani na stránkách autorů modu a heroescommunity.com nic podobného nenašel vše pouze pro wog 3.58f kde mod funguje jak má… budu vděčný za jakoukoliv radu děkuji…

  Reply
 4. Liso1 (Post author)

  Tak toto by ti mohlo pomôcť:

  Sprav čistú inštaláciu Heroes 3 Complete, nainštaluj ERA II a spusti Era Start Menu, vyber Mods Manager a označ Fast Battle Animations a tento mod vypni (disable), mod sa presunie medzi vypnuté modifikácie.

  Takto som to pred chvíľou spravil a išlo to bez problémov, ale pozor, keď som to skúšal na ištalácii kde som mal nainštalované aj iné modifikácie, aj po vypnutí boli animácie stále rýchle.

  Reply
 5. miko

  couko neni nahodou bugli u clerika 1 advenced level skil INPATIENCE .. mne totiz ked dam w8 alebo oponent tak vyskoci hlaska a nejde dohrat suboj .. pomaha len restart 🙁

  Reply
 6. miko

  a srry to malo byt do advanced levels

  Reply
 7. Liso1 (Post author)

  Miko v sekcii download som pridal odkaz na Sagamosa Remade, čo je verzia Advanced Levels bez týchto chýb.

  Takže len stiahnu Sagamosa Remade (samozrejme zmaž starú verziu Advanced Levels), súbory Sagamosa Remade prekopíruj do zložky Mods a potom spusti Mod Manager a modifikáciu Sagamosa Remade aktivuj.

  Reply
 8. Buki

  Zdravím,
  chtěl bych se zeptat zda nevíte kde dělám chybu. Nainstaloval jsem si tento update. Když hraji tak ve městě mám možnost koupě daného vylepšení (například Cloud Castle) píše že ho mám koupený ale nikde se mi neukáže a nemám možnost upgradu daných jednotek.
  Mám to vidět v MOD menu, nevím zda to musí být na nějaké pozici. A v wog menu ve hře mám zaškrtlé New Creature Upgrade….ale nevím kde zda je to k tomu.
  Předem děkuji za případnou pomoc.

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Nazdar, pokiaľ máš v meste vylepšenie kúpené (myslím že si ho môžeš kúpiť až keď vybuduješ celé mesto), nezobrazí sa ti v obrazovke mesta, to by musela byť s modifikáciu dostupná aj nová grafika atď.

   Takže ak máš vylepšenie kúpené napr. spomínané Cloud Castle, kúp si jednotku Gremilin, sprav upgrade na Master Gremlin a ak je všetko v poriadku, budeš ju môcť ďalej vylepšiť na Santas Gremlin. Rovnako by to malo fungovať aj s Golemom a Giantom / Titanom.

   Používaš ERA II?

   Reply
   1. Buki

    Zdar,
    Ano mám ERA II. Ahaa já sem klikal všude možně aby se mi objevila další budova na upgrade:-D 😀 ale kliknout jen na jednotku mě nenapadlo. Po kliknutí na jednotku to funguje…děkuji moc za pomoc.!! 🙂

    Reply
    1. Liso1 (Post author)

     Aj nabudúce 🙂

     Reply
 9. Oromis

  Ahoj, tento mod mi funguje, v Era II vidím aktivní a v obrazovce hradu můžu postavit bonnunsovou budovu pro vylepšení, ale hra mi zamrzá. Poprve zamrzla už v hlavním menu a podruhé dříve, než jsem stačil bonusovou budovu postavit. Nějaký nápad, čím to je?
  Díky

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Nazdar, ideálne je ak máš Heroes 3 Complete inštalovaný priamo na disku C:\Heroes 3 Complete a nie v Program Files. Ďalej je dobré používať verziu Heroes 3 Complete z GOG a nie rip z internetu.

   Ktorú verziu ERA 2 máš inštalovanú? Máš inštalované aj iné modifikácie?

   Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: