Amethyst Upgrades v0.4.4 Alpha version

Možno si ešte spomínate na modifikáciu New Upgrades, ktorá do každého mesta prinášala nové vylepšenia jednotiek a Amethyst Upgrades je rovnaká záležitosť, ale do každého mesta prinesie rovno 4 nové jednotky. Modifikáciu vytvára poľský autor majaczekPokiaľ chcete kúpiť v meste nové jednotky, je potrebné vystavať úplne kapitolu mesta a potom na ňu kliknúť pravým tlačidlom myši, ak máte dostatočný počet surovín a zlata (cena sa v každej frakcii líši), môžete si kúpiť toto vylepšenie. Graficky sa v meste nijako neprejaví.

amethyst-upgrades-new-units

Odteraz môžete vylepšiť v každom meste 4 jednotky. Veľa jednotiek výborne zapadne do štýlu Heroes 3, ale sú aj také ktoré nie, ako napr. Ancient Basilisk z hradu Fortress, alebo Pit Master z Inferna. Autor na modifikácii usilovne pracuje, takže sa možno dočkáme nejakých zmien.

Pri hraní som zaznamenal jeden problém, čo je zatiaľ na alfa verziu modifikácie v poriadku. Hra mala problém pri spustení, ak som ju spúšťal klasicky cez h3era.exe, alebo cez zástupcu na ploche. Pokiaľ som však otvoril Mod Manager a spustiľ hru cez neho. všetko fungovalo bez problémov (viď obrázok). Mod Manager nájdete v zložke s hrou Heroes 3 Complete/Tools/Mod Manager/modsmann.exe. Po spustení dostanete nasledovné okno, modifikácia Amethyst Upgrades musí byť vždy na prvom mieste v zozname.

Ametyst Upgradest je stále vo fázi vývoja, tak na nezľaknite občasných chýb, hlavne pred bojom, bude hlásenie o chybe SFX, ktorá patrí zvukovej stránke jednotiek, ale niektoré nové jednotky ešte zvuky priradené nemajú.

Autor modifikácie: majaczek 
Autor WoG verzie: Drwal

Download
Amethyst Upgrade Lite
Amethyst Upgrades beta 0.5.9
 1. Po stiahnutí je potrebné archív rozbaliť a zložku “amethyst upgrades” prekopírovať do zložky Mods, ktorá sa nachádza po inštalácii ERA II v zložke s hrou Heroes 3 Complete.
 2. Následne je potrebné otvoriť zložku Amethyst Upgrades/Data a označiť zložku Creatures a prekopírovať ju do zložky Heroes 3 Complete/Data.
 3. Modifikáciu je nakoniec potrebné povoliť ešte vo WoG Options. Nachádza sa v časti WoGify Settings, Game Enhancements and Hard-Coded Options -> Game Enhancements -> Amethyst Upgrades.
amethyst-mod-manager

Hru je potrebné spúšťať cez Mod Manager, kliknutím na “Run game”.

Video Amethyst Upgrades – New Dungeon units

Galéria Amethyst Upgrades

6 Comments

 1. sovi

  keď bude čas, tak by som to chcel vyskúšať 🙂

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Ešte počkaj, táto verzia je trochu zabugovaná.

   Reply
 2. vilko95

  Ajoj. Nevieš kedy by mal byť dokončený tento update ??

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Tak to bohužiaľ neviem. Najnovšia verzia ktorá sa objavila na autorovom dropboxe je verzia s číslom 0.6.0, ale určite sa nejedná o finálnu, môžeš si ju stiahnuť tu: https://www.dropbox.com/sh/tmjsyj81bcjmd0e/AAB8YkcJ6OmFrzCMC8DBqIFCa/Amethyst%20Upgrades?dl=0

   Reply
 3. Drwal

  Hi, a agree – Majaczek is a author modification for Era 2, but i made it first for Wog 3.58f. I named it four upgrades 2. Tou can download it here:
  http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=244

  🙂

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Thank you for the information. I didt know, seriously. I added you as the author of WoG version.

   Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: