StarGate Atlantis Mod

stargate-header

StarGate Atlantis je vo svete dosť veľký fenomén, tento sci-fi seriál si získal milióny priaznivcov po celom svete. A jeho zapracovanie do sveta Heroes 3 je o to zaujímavejšie, ale pozor, modifikácia je určená hlavne fanúšikom tohto seriálu, pretože pri mojom skúšaní tejto modifikácie, som nemal celý čas šajnu o čom sa postavy bavia a o čom je príbeh.

SGA funguje ako samostatná mapa/scenár s RPG prvkami. Nejde o tradičnú mapu, ako ich poznáme z Heroes 3. StarGate Atlantis je kompatibilný iba s ERA II a autor odporúča nemať spustené žiadne iné modifikácie. SGA bola dokončená už v roku 2010 pre WoG 3.58f, ale Salamandre ju v roku 2012 prerobil a upravil pod systém ERA II, kde je jednoduchšia inštalácia a boli opravené chyby z pôvodnej verzie.

Inštalácia StarGate Atlantis 

  1. Stiahneme súbor “ stargate-atlantis-mod-era.zip” a jeho obsah rozbalíme do zložky s Heroes 3 Complete, musí byť nainštalovaná čistá verzia ERA II (nesmú byť použité žiadne iné modifikácie, aby scenár bežal bez chýb).
  2. Spustíme súbor “SGA.exe” a odklikáme inštaláciu (skontrolujte či je cesta k inštalácii Heores 3 Complete správna).
  3. Spustíme hru pomocou “h3era.exe” a z dostupných herných scenárov vyberieme ten s menom “StarGate Atlantis“, treba ešte nastaviť obtiažnosť na 200%, lebo inak sa hra sama po spustení vypne. Hotovo.
Download
SarGate Atlantis

Galéria

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: