Legend of the Red Dragon v0.71 – English version

Legend of the Red Dragon v0.71 sa hlási vo svojej anglickej verzii a ani to dlho netrvalo, keď že asi dva týždne dozadu sme tu mali ruskú verziu. LorD mod prichádza s veľkým množstvom zlepšení, je k dispozícii osem nových jednotiek medzi ktorým nechýba veľký červený drak, podľa všetkého najsilnejšia jednotka v celej hre. Ďalej, trochu netradične pribudli 4 nové kúzla a 10 nových arktefaktov, ten najzaujímavejší je určite Kameň mudrcov s ktorým dokáže hrdina, povolaním alchymista premeniť olovo na zlato.

Ďalej Legend of the Red Dragon v0.71 prináša 39 unikátnych nových objektov na mape. Na hernej obrazovke takisto pribudlo niekoľko nových tlačidiel, ktoré prinášajú určitý komfort do hry s ktorými môžete rýchlo zapnúť, alebo vypnúť automatické boje atď. Vylepšení je samozrejme viacej, ale najlepšie je ich objaviť priamo hraním hry. Stačí sa len v galérii pozrieť na obrázky a inštalácia je nevyhnutná.

Inštalácia Legend of the Red Dragon v0.71

 1. Stiahneme archív “ legend-of-the-red-dragon-v-0-7-1-eng.zip” a rozbalíme jeho obsah.
 2. Spustíme súbor “h3lord071eng.exe“, postupujeme podľa pokynov inštalácie (nezabudnite uviesť správnu cestu k hre Heroes 3 Complete).
 3. Prebehne rýchla inštalácia a hra sa spúšťa s “h3lord.exe” .
 4. Ak chcete hru hrať vo vyššom, je samozrejme potrebné si stiahnuť a nainštalovať HD Mod.
 5. Po nainštalovaní HD modifikácie je ešte potrebné rozbaliť archív “Graphic patch for HD mod.rar” (je súčasťou inštalácie Legend of the Red Dragon v0.71) a jeho obsah skopírovať do zložky “_HD3_Data/Common/”, ktorá sa nachádza v zložke s hrou, ak ste nainštalovali HD mod.
 6. Po tomto prekopírovaní súborov je hra pripravená na hranie vo vyššom rozlíšení, je potrebné ju spustiť cez “HD3_Launcher.exe“.
Download
Legend of the Red Dragon 0.71

Galéria

5 Comments

 1. Sovi

  ak to nainštalujem do priečinka Homam 3 kde mám eraII + módy, nebude mi to vyhadzovať syntax error pri loading screene? nevieš? ak nevieš, nemusíš skúšať, len aby som sa ušetril preinštalovávaniu a nahadzovani módov mnou vybraných

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Zdar, mám pocit že LoRD mod by nefungoval, respektíve by ti mohol prepísať rôzne ERA II súbory nemuseli by ti fungovať ostatné modifikácie. Pri takýchto samostatných modoch ako Phoenix mod, LoRD mod, Master of Puppets, Succession wars rob len inštaláciu na čistú verziu Heroes 3.

  Reply
 3. Sovi

  Phoenix ide na pohodu s ERAII 😉

  Reply
 4. PL

  Má červený drak nejaký dwelling?

  Reply
 5. Liso1 (Post author)

  červený drak žiadne obydli nemá (čo je škoda), naraziť na neho môžeš v budove menom Flying Castle, do ktorej sa dostaneš iba pomocou kúzla lietanie (Flying).
  Ako vyzerá flying castle môžeš vidieť va tejto stránke v galérii https://heroes3wog.net/modifikacie-heroes-3/legend-red-dragon/ (posledný obrázok v pravo dole, budova č. 36).

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: