Legend of the Red Dragon v0.7

Legend of the Red Dragon v0.7  je ďalšia z výborných ruských modifikácií Heroes 3. Verzia z označením 0.7 je veľmi dobre hrateľnáa obsahuje kopec noviniek a dva graficky pozmenené hrady. Tower sa presunul na púšť, presne ako v jednoduchej modifikácii Sand Tower, ktorá je taktiež súčasťou Legend of the Red Dragon v0.7 a v hrade Castle zase začal padať sneh a to poriadne.

Určite za pozornosť stoja nádherné obrázky, ktoré sa zobrazujú pri spúštaní novej hry. Každé mesto má aj nového veliteľa a určite za pozornosť stojí hlavne veliteľ jednotiek Tower, Castle a Fortress. Na mape sú v novom grafickom kabáte mlyny, vchody do podzemia, suroviny atď. Takisto môžete na mape stretnúť aj truhlicu (určite Vám pripomenie tú z Plochozeme), ktorá bude ochotne brániť svoj obsah a po vyhratej bitke ju môžete otvoriť a získať artefakt. LorD v0.7 je zatiaľ stále iba v ruskom jazyku, ale ako autor píše na webe, anglická verzia je v príprave, tak sa hádam aj dočkám.

Inštalácia Legend of the Red Dragon v0.7

  1. spustiť inštaláciu s “h3lord_v0.7.exe” a vybrať cestu, kde je Heroes 3 Complete nainštalovaný
  2. rozbaliť archív do zložky s čistou inštaláciou Heroes 3 Complete (bez ERA II, alebo WoG)
  3. stačí stiahnuť archív “legend-of-the-red-dragon-v-0-7.zip” (je uložený na externom serveri, kvôli jeho veľkosti – cca 235 MB)
  4. prebehne inštalácia a hra sa spúšťa s “h3lord.exe
Download
Legend of the Red Dragon 0.71

Galéria

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: