Anglická verzia – Ride the Lightning

master-of-puppets-title

Anglická verzia ruskej modifikácie pre Heroes 3, Master of Pupets – Ride the Lightning je konečne tu. Ani to veľmi netrvalo. Autori už dokonca pripravujú tretiu verziu Master of Puppets s názvom Battery, takže pokračujú s názvami od skupiny Metallica.

Konečne si môžete pozrieť a porozumieť všetkým novinkám ktoré anglická verzia hry prináša. Na preskúmanie čaká veľa nových jednotiek, budov, lokácií a zaujímavostí. Veľmi dobré zlepšenie sa týka výstavby obydlí pre jednotky kedy v hradoch Castle, Rampart a Inferno sa môžete rozhodnúť, že namiesto trpaslíkov si v Ramparte zvolíte jednotku Faun, alebo v Castle si miesto mních zvolíte lietajúcu jednotku Hippogriffs.  Ďalším vylepšením ja schopnosť hrdinov postaviť hocikde nový hrad ak má dostatok surovín, čo sa mne veľmi nepáči, pretože v hre proti počítaču budú všade samé nové hrady.

Vylepšení je samozrejme oveľa viacej, ú to aj drobnosti ktoré urýchľujú hru, jedným kliknutím vylepšíte všetky jednotky, ďalším zase všetky presuniete z hradu do hrdinovej armády, alebo opačne. Musíte sledovať aj sociálnu situáciu v mestách, ktorá býva zlá hlavne vtedy, ako dobijete nové mesto, ľudia sú pobúrení a čím ich náladu zlepšíte? Zlatom!

Inštalácia Ride the Lightning – anglická verzia

 1. Ride the Lightning môžete inštalovať aj na ERA II verziu, alebo iba na Heroes 3 Complete, je to jedno.
 2. Stiahneme archív master-of-puppets-rtl-eng.zip” a rozbalíme jeho obsah do zložky s hrou Heroes 3.
 3. Archív po rozbalení obsahuje tieto tri inštalačné súbory: MoP v2 RtL Installer.exe, MoP v2 RtL Patch.exe a MoP v2 RtL Eng.exe.
 4. V poradí v akom som ich vypísal, tak v takom  ich treba aj nainštalovať (dvojklik na príslušný .exe súbor).
 5. Hotovo, anglická verzia hry je pripravená na hranie. Ak všetko prebehlo v poriadku v zložke bude spúšťací súbor MoP.exe s ktorým sa hra odteraz spúšťa.
Download
Master of Puppets – Ride the Lightning
Master of Puppets – Seek & Destroy

Galéria

4 Comments

 1. IMQ

  Ahoj, mod je super.. ale rád bych se zeptal jak se staví novej hrad.. nějak mi to nešlo.. případně jsem to nepochopil ve hře.. díky moc

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Zdar, aby si mohol postaviť nový hrad, musíš kliknúť na ovládacom paneli vpravo na ikonku kladiva, dostaneš sa na obrazovku na ktorej si môžeš vybrať hrad ktorý chceš postaviť, musíš mať ale dostatočné množstvo surovín na jeho stavbu.
  Daj vedieť ak by bol ešte nejaký problém.

  Reply
 3. IMQ

  ahoj k tomuhle jsem došel, ale když jsem se pokoušel ho postavit tak jak mi dále napovídají pomocí pravého tlačítka myši na mého hrdinu.. nic se neděje.. ukazuje mi to jen kde by měl stát hrad, ale nic víc.

  Reply
 4. Liso1 (Post author)

  Ahoj, tak pred chvíľou som hrad postavil (pridal som aj obrázky do galérie, posledné 4). No vtip je v tom, že keď ti ukazuje tie zelené a červené štvorce, to znamená že tam sa hrad postaviť nedá, niečo tam zavadzia. Musíš nájsť iné miesto, väčší priestor a keď vtedy klikneš na hrdinu, hrad sa hneď postaví (viď obrázky).

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: