Random Neutral Heroes

Random neutral heroes, ako už názov napovedá pridáva do hry neutrálnych hrdinov. Presnejšie na mape dobrodružstva budú pomáhať pri bojoch neutrálnym jednotkám. Vždy je vybratý náhodný hrdina s náhodným portrétom (väčšina ich vyzerá ako trpaslíci), jeho úroveň sa rovná týždňu v ktorom sa hra práve nachádza. Má k dispozícii knihu kúzel. Nemôžu mať však v armáde veliteľa.

Aby modifikácia fungovala, je potrebné vo WoG nastaveniach povoliť skript s číslom 6, Random Heroes. Modifikácia sa inštaluje ako všetky klasické ERA II modifikácie.

ENG: Authors: Algor, Iv. 10/20/30/40/50% of neutral monsters get random neutral hero who will fight against human player. Neutral hero depends on the difficulty level. Neutral hero does fight against AI.

Download
Random Neutral Heroes
How to install ERA (Wake of Gods)

random-neutral-hero-1

10 Comments

 1. sovi

  Paráda, toto môže byť zaujímavé, levelujú sa mu aj skilly ako attack a defense? vyzerá to fakt zaujimavo, myslím že to vyskúšam, takéto niečo mala mať hra integrované už od novosti 🙂

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Podľa všetkého hej, pretože ak zaútočíš na neutrálnu jednotku v šiestom týždni hry, neutrálny hrdina bude mať level 6 a podľa toho k akej frakcii bude náhone priradený budú prerozdelené aj skilly, takže rytier bude na tom lepšie s útokom ako mág.

  Reply
 3. Michal

  Toto predsa nie je žiadna modifikácia, ale skript, ktorý WoG obsahuje už dávno. Ja ho používam odjakživa. Moji hrdinovia majú aj veliteľa. Šanca je 25%, že sa pri boji objaví (ja som ju zvýšil na 50%). Navyše, mám zapnuté aj skripty, keď hrdina začína na lvl 5 a dostáva artefakt s každou úrovňou, takže neutrálni hrdinovia majú 5 artefaktov a vyšší level. Trochu to pridá na obtiažnosti a zaujímavosti, najmä keď majú balistu a katapult (ďalšie skripty). Inak to nie je skript č. 72 ale č. 6 -> je to len možnosť č. 72 :).

  Reply
 4. sovi

  Je možné že som si to nevišmol, lebo nie pred každou hrou prechádzam všetky nastavenia, tak sa na to potom mrknem 😉

  Reply
 5. Michal

  O tom je predsa WoG – treba aktivovať čo najviac skriptov, to spraví viac ako niekoľko módov. Tie navyše prinášajú nestabilitu (ak to nie je len hudba). Len dúfam, že nikto nehráva bez XP skriptu…

  Reply
 6. Sovi

  nezdieľam tvoj názor, pri zapnutí “čo najviac skriptov” bola hra až veľmi hm, ako to povedať, preboostená, preplnená? a čo je to XP skript?

  Reply
 7. Michal

  Myslím, že ten najzásadnejší – leveluje jednotky zbieraním XP :). Mne sa práve páči kopa skriptov, a bez z nich ma Heroes ani nebaví. Samozrejme je to každého voľba, no ja som si ho tak obľúbil.

  Reply
 8. Sovi

  jaj, no jasné, už viem ktorý myslíš, ten mám zapnutý tiež 🙂 jeden z najlepších skriptov

  Reply
 9. Liso1 (Post author)

  Michal nemyslel si náhodou EXP, ako Experience?

  Ja mám niektoré skripty osvedčené, tiež niekedy používam aj týchto náhodne generovaných hrdinov, ale aj útočiacich zlodejov. Niektoré skripty som úplne vypol, hlavne ten, kedy môže hrdina prejsť aj cez lesy/hory.

  Veľmi by som privítal skript City of Chaos, ktorý je v Phoenix mode, ten musí byť pre multipalyer parádny :).

  Reply
 10. Michal

  Myslel som experience skript 🙂

  Ten skript Passable terrain – prechod hôr a lesov som obmedzil len na lesy a v nich ťa budú napádať nepriatelia – dobré cvičenie jednotiek najmä na začiatku. Ich sila sa samozrejme zvyšuje.

  Zlodeji sú úplná lahôdka – dostaneš tisíce za bandu sráčov 😀

  City of chaos určite pridáva do hry chaos, ale s tým je spojená aj veľká nerovnováha v sile jednotiek. Hráč môže často dostať kombináciu veľmi silných jednotiek alebo naopak slabých. To je obrovská nevýhoda.

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: