Gigamight Resize Mod – play with realistic proportions!

gigamight

Gigamight Resize Mod som raz už na stránkach predstavoval, ale vtedy išlo o verziu, ktorá sa musela inštalovať iba pod Heroes 3 Complete a aj tak sa mi ju poriadne nepodarilo nikdy spustiť. Našťastie Salamandre z fóra Heroes Community vytvoril jej ERA verziu, ktorá sa inštaluje bez problémov.

Čo vlastne Gigamight Resize Mod robí? V krátkosti, zmenšuje alebo zväčšuje jednotky na bojisku podľa ich realistických proporcií, ale tak úprimne, videl niekto živého draka, titána alebo hydru? Veľkosť jednotiek sa berie hlavne z bájí, prípadne ich vyobrazenia v iných hrách. Takže po inštalácii bude drak oveľa väčší ako germlin, alebo víla. Jedinou nevýhodou zostalo, že po prepracovaní do systému ERA II sa nezmenila veľkosť nových WoG jednotiek a veliteľov, ale možno sa táto malá chybička opraví v novej verzii, ak nejaká ešte bude.

Inštalácia Gigamight Resize Mod

 1. archív rozbalíme do zložky s Heroes 3 Complete, treba mať nainštalovanú modifikáciu ERA II
 2. spustíme súbor “Gigamight Resize.exe” a pokračujeme podľa inštrukcií programu
Download
Gigamight Resize Mod

English description

Heroes 3 Gigamight Resize Mod revamps the size of all the creatures and heroes in the battlefield, making them look more proportional. It’s the way you should have played Heroes 3 from the beginning – not imagining goblins being smaller than orcs, or wolfs being smaller than horses, but actually seeing it. This mod does not change any statistic values, does not compromise your game in any way, and will not make your game crash! Even though i have revamped all the creatures, i could not make them all look proportional, meaning that the biggest creatures do not make their full mythic size a reality.

Galéria

 

Video – vyobrazenie jednotiek všetkých hradov

2 Comments

 1. Michal

  Keď si k tomuto módu nainštalujete aj HD mod, tie najmešie jedntoky niekedy ani nevidieť a to mám 19″ obrazovku.

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  No vidíš, ty to máš úplne reálne, taký titán určite gremlina nemohol vidieť, musel sa až zohnúť.
  Trebárs aj úvodné video k H3, kde titán zašliapne harpye.

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: