Mines taken by Creatures (mini-mod)

mines-header

Mines taken by Creatures je jednoduchá, ale o to zaujímavejšia modifikácia. Bane ktoré na mape obsadíte môžu po určitom čase, od dvoch do osem týždňov, obsadiť neutrálne jednotky. Toto rozmedzie sa vyberá ešte pred spustením mapy, platí pravidlo, čím dlhší bude čas obsadenia, tým silnejšie jednotky budú baňu chrániť.

Modifikácia je šikovným spestrením, hlavne pri väčších mapách.  Na stiahnutie v sekcii download, archív treba rozbaliť a zložku “Mines taken by creatures” prekopírovať do zložky “Mods”. Modifikáciu je ešte potrebné aktivovať cez Mod Manager.

Download
Mines taken by Creatures

English description

Mines are periodically taken over by random creatures. To restore production, players must attack the creatures in the mines. The “taking over” period is chosen by the map maker, at the begining of wogification. The longer you choose to keep the mine production period, the stronger will be the creatures that will occupy the mine. If player choses “no limit”, mines produce resources the normal way.

2 Comments

  1. Sovi

    dobré, toto by mohlo byť zaujímavé 😀 akurát to asi bude brzdiť hru trošku

    Reply
  2. Liso1 (Post author)

    Myslím že ani nebude, pretože vždy prídeš iba o jednu náhodnú baňu, nie o všetky naraz, ale to by bol dobrý hard-core :).

    Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: