Sanctuary mod pre Heroes 5

sanctuary-mod-heroes-5

Nových miest a nových jednotiek v sérii Heroes nikdy nie je dosť. Modifikácia Sanctuary prináša do Heroes 5 vodne mesto, ktoré obývajú hlavne bájne nágy a rôzne iné vodné živly. Modifikácia bola vo vývoji dlhé mesiaca a jej posledná verzia uzrela svetlo sveta 18. decembra 2014. Tím autorov vtedy ohlásil ukončenie práce na Sanctuary. Odporúčam si pozrieť video, ktoré sa nachádza pod galériou, aby ste videli že autori odviedli kus dobrej roboty. Výborne spracované a detailné jednotky. Datadisk Heroes 5 prišiel naviac s tretím vylepšením jednotiek, takže autori ich museli vytvoriť dokopy 21 a každý hrdina toho mesta má aj svoj vlastný vzhľad na mape dobrodružstva.

Sanctuary

Hlavnou jednotkou úrovne 7 mal byť kraken, ale nakoniec z plánu vzyšlo a hlavnou jednotkou je drak Kirin. Mesto má aj dve nevýhody, teoreticky iba jednu, ak viete po poľsky. Prvá, Sanctuary nahrádza populárnu frakciu elfov Sylvan a tá druhá modifikácia je celá po poľsky. Priamo na stránke modifikácie (http://www.moddb.com/mods/snctuary-mod/news/snactuay-mod-end) je síce písané, že anglická verzia mala vzniknúť cca 2 mesiace po vydaní poľskej, ale doteraz sa tak nestalo. Veľká škoda.

Modifikáciu by som chcel v najbližšej dobe otestovať s Heroes 5.5 no už teraz vidím že to bude riadny jazykový mix. Heroes 5 mám v češtine, Heroes 5.5 je anglicky a Sanctaury mod bude po poľsky. Teším sa 🙂

Autori: LordKhorne, Zahar, Psathka, Nekross, Kyoshiro, Asderuki

Download
Sanctuary mod
English translation (Translated by Michał Macikowski)

Galéria

Video – prestavenie mesta Sanctuary

English description

This is a modification aims to newly introduce to the game ancient race “Nagas”. This city will allow you to command: water demons – Kappa, Myrmidons, or even warriors – Kenshi. After many months of work dedicated to Sanctuary finally came time to take stock of what has been done and final conclude work on it. I would also like to thank some persons for helping with the project, without them this project would failed.

4 Comments

 1. fido32167

  A vysledny jazyk bude slovenstina 🙂 nebo cinstina 🙂
  good luck 🙂

  Reply
 2. fido32167

  Ja ted taky zkousim prijit na chut novejsim Heroes obcas hraju 4 ale nejibi se me stavba mesta. Obcas pustim 5 nebo 6 ale to uz je na me moc nove :).
  A pokud mam porad zabavu na Heroes 3 tak zustavam na stare dobre trojce.

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Ja som zo začiatku hral aj Heroes 4, ale nebolo to ono, potom prišiel Heroes 5 s revolučným 3D zobrazením, lepšie ako Heroes 4, ale kvalít trojky nedosahoval.

   6ku som si kúpil, nainštaloval a hneď aj zmazal, druhý krát nainštaloval, skúsil hrať a zmazal. Heroes 7 sa zatiaľ javí najlepšie, vracia sa ku koreňom série, ale stále je dosť bugový. Uvidíme časom.

   Reply
 3. chris gagnon

  hey there, i followed the instructions but cant seem to get it to appear in the castle selection. im using the english ver. any one have any advice or solutions 4 me?

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: