Kickstarter: Paul Romero – The Piano Sonatas Album

Paul Anthony Romero - The Piano Sonatas Album

Ak bolo na Heroes 3, okrem samotnej hry niečo úžasné, tak to bol hudobný sprievod. Kto by si nepamätal atmosferické melódie hrané na pozadí každého mesta, boja, alebo pri skúmaní mapy. Melódie ktoré majú ja viac ako 15 rokov po vydaní hry niečo do seba. Hudbu tejto hry majú na svedomí traja páni – Paul Romero, Rob King a Steve Baca Práve prvý menovaný rozbehol na populárnom Kickstarteri svoju kampaň.

Cieľom projektu je vyzbierať peniaze na vznik albumu Paul Romero – Heroes of Might and Magic piano sonata album, ktorý bol nahrávaný v priebehu piano koncertu na trinástom ročníku Tofifest International Film Festival v poľskom meste Torun, 24. októbra 2015.

Je potrebné vyzbierať 30 000 dolárov, aby mohol album vzniknúť. Kampaň končí 27. marca 2016 a k dnešnému dňu je vyzbieraná čiastka niečo viac ako 1600 dolárov. Už za podporu v podobe 1$ získate kompletný album v mp3, alebo FLAC formáte. Čím viac prispejete, tým viac bonusov získate, klasika. K dispozícia pri vyššom príspevku je CD, vinylové platne, tričko, kniha s notami a pri najvyššom príspevku, všetky tieto veci podpíše samotný Paul Romero. Celý album bude k dispozícii v marci 2016.

paul romero

Prispejte 1$ a získate celý album v mp3, alebo FLAC formáte.

paul romero

Najvyššia možná suma podporu projektu – 99$ už je preč.

paul-romero

Paul Anthony Romero – The Piano Sonatas Album

English description

The aim of the project is to release Paul Anthony Romero’s album and scorebook with the Heroes of Might and Magic game series soundtrack, recorded during the composer’s only piano concert in Torun, Poland during the 13th Tofifest International Film Festival on October 24, 2015. The project is unique on the global scale, as no one before decided to record or release music by Paul Anthony Romero. Our plan is to release the album digitally (in a choice of mp3 or FLAC), on CD and also on vinyl.

2 Comments

 1. sovi

  možno to je divné, ale ja mám celý obsah .mp3 z H3 v telefóne a občas to počúvam, hlavne ráno, keď musím skoro do práce, to tak na jemné prebudenie 😀

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   To dobre poznám, ja som ho mal zase na CD v mp3 v dávnych dobách keď boli populárne prenosné CD prehrávače 😀
   Každopádne, album ktorý nahral Romero bude hudba z festivalu Tofifest International Film Festival.

   Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: