Fairy Town (nedokončené mesto)

Fairy Town, veľmi pekné a farebné, rozprávkové mesto víl nepostihol osud, ako veľa iných a k dispozícii je jeho hrateľná verzia. Jednu chybu to ale predsa má, nie sú k dispozícii pôvodné jednotky. Dočkáte sa iba kompletnej grafickej prerábky a v meste budú k dispozícii jednotky hradu Necropolis, aký pekný kontrast.

Pre niekoho šikovného, kto sa vyzná v modifikáciách, by ale nemal byť problém do mesta doplniť jednotky, ktoré by k nemu zapasovali, takže víly, rôzne rozprávkové stvorenia a podľa všetkého, hlavnou jednotkou hradu by mal byť rozprávkový drak. Ak si dobre pamätám, tak Fairy Town bol k dispozícii už z predvolenými jednotkami, toto mesto vytvoril otec pre svoju dcéru, pekné od neho.

Inštalácia je vďaka Salamandremu z HeroesCommunity zase o niečo jednoduchšia, stačí stiahnuť .exe súbor z download sekcie, spustiť ho, vyhľadať cestu kde je inštalovaný Heores 3 ERA a kliknúť na Extract. Takto budú fungovať v budúcnosti všetky ERA II modifikácie, len si musím nájsť čas a všetko prerobiť.

Download
Fairy Town

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: