Ice Arrow (Scenario)

title-ice-arow

Ice Arrow je ďalší výborný scenár ktorý pre hráčov do ERA II konvertoval Salamandre. Príbeh scenára sa točí okolo pekelných fanatikov (Hell Zealots), ktorí už stihli ovládnuť južnú časť Erathie a teraz sa chystajú zničiť aj severnú časť. Jediný kto im v tom môže zabrániť je legendárny hrdina Blue Baron z Ľadovej veže, vodca snežných ostrostrelcov.

Na začiatku máte k dispozícii mesto frakcie Tower v ktorom je zmena medzi jednotkami, kedy sa na úrovni tri nachádza Artic Sharpshooter. Pre hranie je potrebné mať inštalovanú modifikáciu New Objects patch.

Autor scenára: Doc Sumann
ERA konverzia: Valery

Download
Ice Arrow
New Object Patch

2 Comments

  1. sovi

    dalšie megalomanské dielo 😀 ale to je dôkaz toho, že ľudia majú radi čísla… či sa to týka výpočtovej techniky, autopriemyslu alebo hocičoho iného 😀 , nie ďakujem, to nie je pre mňa 😀

    Reply
  2. Valery

    Megalomany? Maps for Heroes 3 were designed since 2001, and some are epic, some took years to achieve, and your stupid conclusion is that author is megalomaniac -some illness pathology, while all he does is working like mad, for free, then sharing its work with other fans. What you did for Heroes, outside braindead and disrespectful comments like this one?

    Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: