Select your Battlefield mod

select-your-battlefield

Modifikácia Select your Battlefield nie je len grafická zmena, ale dosť ovplyvňuje hrateľnosť. Problém je v tom, že môže pôsobiť ako podvádzanie, pretože priamo pri boji si môžete zmeniť povrch na ktorom sa bojuje a to hlavne pri hra viac hráčov môže byť problém. Môžete  si vybrať z 9 magických bojísk, prípadne to nechať na náhodu. Vybrať nové bojisko môžete stlačením klávesy F1, bojisko sa zmení ako náhle bude na ťahu hrdinova jednotka, prípadne bude kúzliť.

Takže ako máte silného kúzelníka, môžete si stále vyberať podlažie, na ktorom bude mágia na expertnej úrovni a tak maž nad súperom výhodu, prípadne opačne, vyberiete bojisko na ktorom nie je možné kúzliť. Modifikáciu je možné stiahnuť v sekcii ERA II/download.

Download
Select your Battlefield

select-your-battlefield

3 Comments

 1. sovi

  áno, vyzerá to ako švindlovanie 😀 a celkom dosť, keď odstavíš “len tak” jedným kliknutím mága, alebo zase naopak ty s mágom rozšrotuješ nepriatelského bojovníka 🙂 toto asi skúšať nebudem 🙂

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Pravda, je to obrovská “pomoc”, ale nevadí, svoje miesto na stránke má. Je super že fanúšikovia stále vymýšľajú nové modifkácie.

   Reply
 2. sovi

  no sranda je, že čo všetko ludia nevymyslia 🙂

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: