Treant mod

treant-mod-title

Modifikácia mení vzhľad jednotky Treant, ktorá bola na poslednú chvíľu zmenená v predajnej verzii. Vzhľad Treanta, ktorý obsahuje nasledovná modifikácia pochádza z beta verzie Heroes 5 a oveľa viac sa podobá stromov. Treant mod obsahuje novú grafiku a zvuky pre jednotku, štatistiky nie sú zmenené.

Inštalácia je jednoduchá, stačí stiahnuť archív, rozbaliť ho a súbor “Treants_ToE .h5u” prekopírovať do zložky “UserMODs/”, ktorá sa už nachádza v zložke s hrou. Modifikácia je určená pre datadisk Tribes of the East.

Modifikácia už je súčasťou obsiahleho modu Heroes 5.5.

Download
Treant mod

Treant mod galéria

English description

Due to copyright infringement issues, Ubi and Nival changed the Treant look between the beta phase and the retail version. This mod brings back the old treants from the beta, large and massive as we like them. The mod is now updated for ToE, using the alternate upgrade relooking from ArchWarlock.

2 Comments

 1. Melaf

  Super mod! Jenom potřebuju pomoci, když zničím normálního a Savage Treanta, tak se zobrazí animace smrti – to je v pohodě.
  Ale když zničím Ancient Treanta tak ten treant zmizí a jenom padají na zem lístky.
  To je takhle schválně anebo je to bug/glitch?
  Děkuji 🙂

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Aha, tak to som si vôbec nevšimol, ale ak chceš, odporúčam skúsiť túto modifikáciu: https://heroes3wog.net/heroes-5/heroes-5-5/ už obsahuje Treant mod a ďalšie zlepšenia a je aj v českom jazyku. 🙂

   Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: