HoMM3: Complete RAMPAGE! alpha

heroes-3-rampage

Tak trochu iná modifikácia Heroes 3. HoMM3Complete Rampage sa inšpiruje klasickými Beat’em up arkádovými hramiNamiesto taktiky a logiky bude treba rýchle prsty a obratnosť. Modifikácia má dokonca aj príbeh, ktorý sa odohráva na kontinente Antagarich, ktorý bol zničený pri Dni zúčtovania. Tí ktorí prežili, bez svojich vodcov v spustošenej zemi začínajú bojovať proti sebe. 

Modifikácia je ešte len v rannej alpha fáze vývoja, no už teraz je plne hrateľná, ale môžete očakávať nejaké tie chyby. K dispozícii sú tri hrateľné jednotky (Troglodyte, Lizardman, Goblin), každá jednotka s odlišným spôsobom boja. Môžete si zahrať na jednom PC dvaja proti sebe (1vs1), alebo si zahrať sami proti AI.

Do budúcnosti je plánovaný aj kooperatívny mód a viac jednotiek. Viac informácií nájdete na autorovej stránke.

rampage

Inštalácia

  1. Stiahnite archív s modifikáciou a rozbaľte jej obsah do PC.
  2. Spustite HoMM 3 Complete RAMPAGE.exe a nainštalujte modifikáciu do počítača.
  3. Teraz je potrebné z originálnej inštalácie Heroes of Might and Magic 3 Complete skopírovať zložku Data do zložky s modifikáciou Rampage.
  4. Modifikácia sa nachádza tu: C:\Users\<user_name>\AppData\Local\HoMM3: Complete Rampage. >
  5. Hra sa spúšťa HoMM 3 Complete RAMPAGE.exe a ovládať sa dá iba klávesnicou alebo gamepadom. Pre nápovedu stlačte v hre F1.
Download
HoMM3: Complete Rampage

Galéria Complete Rampage

English description

We present to you a unique modification for Heroes of Might and Magic 3. Although we call our game a mod, its engine and sourcode is made by us, from scratch. The relation between the original Homm3 occurs only at a level of visual and auditory resources. That means the graphics, sounds, music, and the whole Heroes of Might&Magic 3 theme of course! After installation you need to validate the mod. Copy Data folder of Heroes of Might and Magic 3 to C:\Users\<user_name>\AppData\Local\HoMM3: Complete Rampage. >

Trailer

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: