Greenhouse Town na stiahnutie

greenhouse-gameplay-4-adventure-map-titlejpg

Nie to nie je 1. apríl. Greenhouse Town, alebo ak chcete skleník je odteraz hrateľné mesto pod systém VCMI. Takže ak chcete v boji vidieť cibuľu, hrášok, baklažán, alebo zemiak, teraz je jedinečná možnosť túto modifikáciu skúsiť. Viacej informácií o modifikácie nájdete na HeroesCommunity fóre, priamo v autorovej sekcii.

Download
Greenhouse

Greenhouse galéria

Gameplay

 

4 Comments

 1. sovi

  to akože vážne 😀 graficky namakané 😀

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Vážne, žiadny aprílový žart. Jednoducho mesto (skleník), plný ovocia a zeleniny a cibuľa má 20% šancu na oslepenie nepriateľa 😀

   Reply
 2. Jouda

  No potěš koště!
  Toto je největší úchylnost, jakou jsem ve světě HoMM zatím viděl. Pokud se autor na této modifikaci učí tvorbu modu, je to OK, ale pokud to myslí vážně,…
  (Grafika je pěkná, ale vůbec se nehodí do 2D světa HoMM3)
  Přijde mi líto, že se autoři modifikací nějak nedomluví a nevytvoří jednu, ale pořádně fungující, modifikaci.
  Takhle je jich bambilion a všechny zabugované, padající a nestabilní.

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   No ja tiež dúfam že to nemyslí vážne s takýmto typom modifikácií, ale pokiaľ sa na nej naučí robiť zložitejšie a zaujímavejšie modifikácie, tak by som bol za. Ak by vytvoril napríklad frakciu snežných elfov z Vori, tak to by bola pecka.

   Tažko sa dohovoriť na niečom väčšom. Najväčšie modifikácie ktoré momentálne vznikajú sú Horn of the Abyss a The Succession Wars a tie majú stabilné tímy, hlavne HotA. Aj keď na aktualizácie nových verzií čakám pomerne dlho.

   Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: