Succession Wars Mod beta

The Succession Wars mod sa konečne po mesiacoch vývoja dostala do hrateľnej beta verzie. Bolo opravených veľa chýb ktoré sa nachádzali v alpha verzii hry, celý hrad Fortress bol prerobený do štýlu Heroes 2 aj s jednotkami. Sú pridané mapy z Heroes 2, ikony, grafika, presne všetko v štýle druhých Heroes. Momentálne nie je k dispozícii hrad Heretic, ktorý je ešte vo vývoji, tak si ho ani nevoľte v hre.

Inštalácia Succession Wars

 1. mod sa spúšťa pod najnovšou verziou ERA, mod vyžaduje datadisk Shadow of Death, alebo Heroes 3 Complete edíciu
 2. stiahnutý súbor ‘1 H2 Succession Wars.rar‘ rozbalíme a zložku ‘1 H2 Succession Wars‘ prekopírujeme do zložky ‘mods‘ v adresári s hrou
 3. spustíme ‘Era Start Menu’ (odkaz by mal byť na Ploche) a vyberieme položku ‘Mods Manager’
 4. deaktivujeme v3etkz ostatn0 mody a necháme aktívny iba ‘1 H2 Succession Wars’ a ‘WOG’ (ako na tomto obrázku)

5. spustíme ‘h3era.exe’, zvolíme novú hry New Game) a v položke nastavení (Options) vyhľadáme položku ‘Custom Scripts‘, kde musí byť zaškrtnutá položka ‘Necessary Succession Wars Mod Script’

6. hotovo, môžete sa pustiť do hrania a testovania

Download
Succession Wars

Galéria

3 Comments

 1. Marcel

  Dobry den, prosim Vas kde stiahnem heroes of might and magic 3, ale nie complete ediciu? Aby mi tam isiel tento mod secession war. Dakujem.

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Ahoj Marcel. Dobre že si upozornil, nová verzia Succession Wars sa už dá spustiť aj pod Heroes 3 Complete. Upravil som aj popis v texte.
  Takže si len zožeň Heroes 3 Complete a môžeš inštalovať.
  Heroes 3 Complete zoženieš v každom eShope za pár eur.

  Reply
 3. Marcel

  Ahoj dakujem pekne, super prave mam este z davnejsich casov dom kepene Heroes 3 Complete, a tento mod sa mi strasne paci len mi to na tom dost pada tak si velmi nezahram :/. Hned si idem teda ten upraveny popis precitat a nainstalovat 😉 Este raz dakujem pekne.

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: