V Heroes 7 sa na chvíľku vrátime do Erathie

heroes-7-tales-of-axeoth

Presne na tri kolá sa v druhej epizóde The Lost Tales of Axeoth vrátime do Erathie, ale už pomerne spustošenej, nakoľko sa Meč Skazy stretol v boji s Mečom Mrazu a nastal Deň zúčtovania, The Reckoning. Späť k príbehu tejto kampane, ktorá s skladá z troch máp a hlavným hrdinom je Dogwoggle z frakcie Stronghold. Oficiálny text kampane:

“Dogwoggle bol na vrchole svojej kariéry jedným z barbarských generálov kráľa Kilgora, ale čoskoro sa dozvedel, že je Kilgor šialený a vedie svet v ústrety skaze. Pretože mal Dogwoggle svet rád (konieckoncov mal v ňom všetky svoje veci), stal sa z neho dvojitý agent. Dohodol sa s Kilgorovými nepriateľmi (presnejšie povedané s Erathiou) na ukradnutí Meča mrazu v podvečer poslednej bitky proti elfom z AvLee a jeho zámene sa dokonalú kópiu. Veci však nešli podľa plánu…”

Moták Dogwoggle kópiu Meča Mrazu stratil, a nezabránil tak skaze Erathie. Som rád že autori sa vrátili do minulosti a rozhodli sa vydať tieto stratené príbehy Axeothu. Možno sa dočkáme ešte ďalších. Príbehovo sa dá zaradiť táto mini-kampaň do série Heroes Chronicles, časti The Sword of Frost. Viac o novej kampani na oficiálnej stránke. Kampaň je dostupná po stiahnutí a inštalácii aktualizácie 1.8 cez Uplay / Steam.

Galéria – Every dog has his day

English description

Join the epic quest of Dogwoggle, an unfamiliar hero willing to save the world of Axeoth from destruction…

“At the height of his career, Dogwoggle was one of King Kilgor’s barbarian generals, but he soon learned that Kilgor was quite mad and leading the world of Enroth toward destruction. Having managed to flee to Axeoth, Dogwoggle now finds himself hunted by his former allies. As it turns out, Dogwoggle might be slightly responsible for the end of the old world…”

Now available free of charge for all Might & Magic Heroes VII players, discover the second episode of The Tales of Axeoth: Every Dog Has His Day!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: