Heroes Chronicles kampane pre Heroes 3 Complete

heroes-chronicles-title

Heroes Chronicles je menej známy spin-off série Heroes of Might and Magic 3. Je to 8 samostatných kampaní, ktoré sa vo svojej dobre, predávali každá samostatne na jednom CD a k spusteniu bola potrebná originálka Heroes 3. Heroes Chronicles by som označil za dedka DLC, nakoľko všetkých 8 kampaní ma dokopy cca 1,5 MB! Tak pokiaľ sa Vám nechce snoriť po eBayi a každú jednu kupovať zvlášť, stránka GOG.COM ponúka kompletný balík v ktorom nájdete všetky pekne pokope.

A pokiaľ nechcete ísť ani touto cestou, je tu ešte jednoduchšia možnosť, pri ktorej je potrená len originálka Heroes 3 Complete. Môžete si stiahnuť všetkých 8 kampaní, ktoré si skopírujete do pôvodnej hry a môžete hneď začať pomáhať hrdinovi Tarnumovi v jeho heroickej ceste svetom Heroes of Might and Magic. V tejto verzii sa nenachádzajú sprievodné obrázky a videá, len text a hrdina Tarnum.

Heroes Chronicles kampane sú určené iba pre Heroes 3 Complete, vtedy je zaručená pôvodná hrateľnosť. Môžete ich spustiť aj pod ERA 2, ale modifikácie môžu tak kampane pomeniť, že budú nehrateľné.

Download
Heroes Chronicles campaigns

Všetky kampane Heroes Chronicles sa točia okolo Tarnuma, mladého barbarského hrdinu. V balíku sa nachádzajú nasledujúce kampane:

 • Warlords of the Wasteland (2000)
 • Conquest of the Underworld (2000)
 • Masters of the Elements (2000)
 • Clash of the Dragons (2000)
 • The World Tree (2000)
 • The Fiery Moon (2000)
 • Revolt of the Beastmasters
 • The Sword of Frost (2001)

Inštalácia

 1. Treba si stiahnuť súbor Heroes Chronicles Campaigns.zipsúbory (kampane) s koncovkou .h3c prekopírujeme do zložky /maps.
 2. Ak chcete aby sa v každej kampani aj zobrazoval portrét Tranuma, tak zo zložky Tarnum prekopírujte všetky súbory do zložky /Data. 
 3. Hotovo. Kampane sa nachádzajú v New Games / Campaign / Custom.

Galéria Heroes Chronicles

Credits: exported by Billy (delta_billy@163.com), Tarnum pics extracted by Acid Dragon (acidcave@o2.pl), special thanx to Avatar!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: