Heroes 3 Beta screenshots

Konečne sa mi po dlhšom čase podarilo zozbierať väčšiu dávku obrázkov z beta verzie Heroes 3. Na obrázkoch nájdete niekoľko zaujímavostí, ako napríklad jednotka s názvom Banshee (neoficiálny názov od fanúšikov hry), lietajúca lebka so zelenou aurou, hodiaca sa skôr do Dooma, ako do Heroes. Ďalej na jednom obrázku sa potvrdila moja teória, že Centaur mal byť strelecká jednotka. Na obrazovke mesta hradu Inferno je vidieť, že medzi jednotkami chýba démon a je nahradený čiernym rytierom z Necropolisu a v Necropolise je mne neznáma jednotka, ale prikláňam sa k tomu že je to Lich.
Zealot útočí na diaľku kúzlom Lightning bolt, alebo niečím podobným. N obrazovkách hrdinov sú vidieť dve zaujímavosti, na prvej je povolanie Firemage a na druhej sa v hrdinovej armáde nachádza obrázok elfa v bielom, asi snežného z Vori, alebo je to len ďalší koncept.
Za zmienku určite stojí aj video vo veľmi dobrej kvalite, ktoré ukazuje jednotky a hru v pohybe. Už len nájsť niekde na internete hrateľnú Heroes 3 beta verziu, ak existuje.
Galéria Heroes III beta screenshots
- Beta menu
- Castle beta
- Inferno beta
- Fortress beta
- Tower beta
- Adventure map
- Adventure map
- Adventure map (alpha?)
- Adventure map
- Adventure map
- Adventure map
- Battle – Zealot
- Battle – Elite Centaur shooting
- Battle – Gorgon / Banshee?
- Battle – shooting Centaur
- Battle
- Battle
- Dungeon units
- Hero Screen
- Hero Screen
- Meeting screen
- Spell Book
- Beta map editor
- Vori elf?
Když je řeč o tom screenshotu s Dread knight, který měl patřit k peklu, tak u hrdiny dole je v armádě Ogre magi a ten měl zdá se patřit k nekromantům 🙂
Áno, Orge je tam v armáde nekromantov z hľadiska príbehovej časti Heroes sa tam aj hodí, keďže krajinu Deyja, ktorú v Heroes 3 zastupuje Necropolis obývajú podobné bytosti.