Datadisk k Heroes 7: Trial by Fire ohlásený na 2. júna

heroes-7-datadisk

Už som ani nedúfal, ale dnes bol ohlásený prvý datadisk k Heroes 7 s názvom Trial by Fire a prinesie do hry novú frakciu trpaslíkov (Fortress), po vzore Heroes 5. Škoda že to nie je Fortress, aký poznáme z Heroes 3, taký hrad v nových Heroesoch dosť chýba.

Datadisk bude samostatne hrateľný, nevyžaduje pôvodnú hru, čo je veľké plus pre autorov. Trpaslíci budú ovládať runovú mágiu, k dispozícii budú dve nové kampane, 6 skirmish scenárov a dve kampane zo sveta Heroes 4 o ktoré sa postaral Terry B. Ray. Zároveň celá hra dostane globálny update, ktorý dúfam opraví ďalšie nedostatky hry.

Viac o datadisku Trial by Fire sa dozvieme v nasledujúcich týždňoch, som zvedavý hlavne na cenu!

Galéria Trial by Fire

(bude postupne doplňovaná)

English description

Available on June 2nd , the standalone expansion Might & Magic Heroes VII: Trial by Fire sees the return of the Fortress Faction with their unique mastery of the power of Rune Magic. Discover a new chapter in Ivan Griffin’s quest for peace with two original and thrilling campaigns. Enjoy improved mechanics and extra content including six additional Skirmish maps and two bonus original Scenario maps written by Terry B. Ray, Heroes IV’s celebrated writer.

The Dwarven warbands are one of the most feared fighting forces in the world of Ashan. Be prepared to face a new line-up of iconic creatures and charismatic heroes from the depths under the mountains!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: