Heroes 3 Mod – Dawn of War

Na HeroesCommunity fóre sa objavila ďalšia nová modifikácia, ktorá nesie meno Dawn of War. Autor modifikácie sa pokúša k mestám priradiť nové jednotky a s tým spojené aj ich vlastnosti, nových hrdinov, no proste klasika, ktorá sa nie vždy podarí. Meniť zaužívané Heroes jednotky a mestá chce kopu práce, autor má v pláne vydať kompletnú modifikáciu koncom mája, začiatkom júna, čo je dosť šibeničný termín, na to čo všetko chce pomeniť. Dawn of War je pripravovaný pre ERA II.

Najzaujímavejšou novinkou určite bude zakomponovanie mesta Abyss, ktoré bolo zatiaľ vydané pre staršiu verziu VCMI a určite bude najväčším ťahákom tejto modifikácie. Bohužiaľ toto mesto nahradí jeden z obľúbených hradov, Dungeon.

English description

a) It will add to the game new town : Abyss (The famous town of Axolotl which was created by him and added to VCMI by Mitlandy, will now be added to the WoG/Era )
b) The Lineups of all castles will be changed, and of course the balance will change
c) There will be new campaign
d) New campaign heroes (captain obvious to the rescue xD)
And more stuff
So right now i will show you some screens right now, the modification is still in state “work in progress” so, some things still can be changed.

2 Comments

 1. sovi

  Neviem no, voči takýmto projektom som skeptický, a nemám rád keď sa nahrádzajú mestá, každé má svoje čaro…

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   To je pravda, zase na druhú stranu, nechajme sa prekvapiť. Ja som hlavne zvedavý ako zvládne pripraviť mesto Abyss. Na to sa teším najviac a o chvíľu bude dostupné aj Forge pre ERA 2.

   Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: