Abyss Town (VCMI 0.95 only)

abyss-town-vcmi

21.6. 2015 – Je k dispozícii novšia a stabilnejšia verzia Abyss Town pre VCMI 0.98. 

Na HeroesCommunity fóre sa objavil odkaz na modifikáciu Abyss Town, ktorú už som považoval za stratenú. Abyss Town je mesto vodných príšer, graficky veľmi pekne spracované, rovnako aj jednotky sú veľmi dobre vybrané.  Bohužiaľ mesto bolo vytvorené iba pre VCMI verziu 0.95 a aj v tejto sú menšie chyby, pri testovaní sa mi nepodarili postaviť mestskú halu, pri stavbe mi hra vždy spadla.

Budovy jednotiek idú postaviť bez problémov, tak sa dajú pri boji pekne otestovať. Základná jednotka má napr. schopnosť vysávania života, ako upír. Obrovská chobotnica zase útočí na všetky jednotky okolo seba. Veľmi sa mi nehodí na úroveň 7 ten morský červ, vyzerá slabo, zato jednotka úrovne 6, Yuan-Ti vyzerá parádne!

Na hernej mape prináša Abyss Town príjemné osvieženie, keďže kone, na ktorých hrdinovia bežne jazdia nahradila jeho zaujímavá morská obdoba. Verím tomu že práve po nájdení tejto modifikácie ju niekto šikovný z poľského VCMI fóra prerobí pod najnovšiu verziu, ktorá bude stabilnejšia.

Abyss Town je možné stiahnuť v sekcii download, je však potrebné mať inštalovanú verziu VCMI 0.95. Archív stačí rozbaliť a súbory presunúť do zložky Mods.

Download
Abyss Town (Troggly updated version)

Abyss Town Galéria

Abyss Town Gameplay

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: