Heroes of Might and Magic III: MYTH (Aktualizácia)

Z Maďarska sa chystá nová modifikácia nazvaná MYTH, teraz ale nejde o mod pre WoG, ERA, alebo VCMI, ale pre Heroes 3 Complete. Zatiaľ veľa informácií o tomto rozšírení nemám, nakoľko stránka je kompletne v maďarčine a informácie som prebral z HeroesCommunity fóra, ale aj tam ich je veľmi málo. Každý z deviatich hradov Heroes 3 dostane trochu pozmenenú formáciu jednotiek (okrem hradu Necropolis, tam som si nevšimol žiadnu zmenu), pričom veľmi zaujímavé je spojenie hradu Rampart a Dungeon z ktorého vznikla frakcia mýtických stvorení.

Momentálne okrem obrazovky hradu s jednotkami nie je k nahliadnutiu nič viac, uvidíme čo sa z rozšírenia MYTH vyliahne. Neskôr som si všimol priradenie hradov k určitému presvedčeniu, teda hrady Castle, Rampart, Conflux nasledujú Svetlo, Dungeon, Tower, Fortress nasledujú Glooma (áno toho z Lord of the Rings, ktorým je rovnako modifikácia inšpirovaná) a nakoniec Stronghold, Necropolis a Inferno nasledujú Temnotu.

Gameplay Video

4 Comments

 1. Jozef Csanadi

  Dear Heroes 3 lovers! This is the first movie clip about H3 Myth, which is the rethinking of the original game. There is also a new castle based on ancient greek mythology.

  http://www.youtube.com/watch?v=Q2FscUIyNUI

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Thank you Jozef, you are one of the team members? When it will be possible to download a playable version? It will be the English version?

  Reply
 3. Josef Čanadi

  Ano je to moj napad a som aj grafikom,jeden moj priatel je. Bude aj anglicka verzia, zatial iba testujeme madarsku, musime este nakreslit vela grafik. Zakladnu hru Heroes 3 je ovela tazsie pretvorit ako systemy WOG alebo VCMI.

  Reply
 4. Liso1 (Post author)

  Super, teším sa na túto modifikáciu. V každom prípade, napíš ak spravíte pokrok. Rád uverejním informácie na svojej stránke a pomôžem s propagáciou modifikácie 🙂

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: