The Glory of War

Moder Hero of Light  už dlhšie pracuje na novej modifikácii menom The Glory of War. Prednedávnom oznámil, kedy bude vypustená jej plná verzia, bude to presne 26. októbra, ako sám na fóre HeroesCommunity píše, je to deň kedy má meniny. Pekné gesto. Už tradične sa môžeme tešiť na nové jednotky, budovy, vlastnosti, ale hlavne celé kampane s príbehom, ktoré už predstavil vo svojich dávnejších modifikáciách.

glory of war

Nové objekty na mape (klik pre zväčšenie).

glory of warObliehacie stroje a dve nové jednotky.

glory of warTretí stupeň vylepšenia jednotky hradu Fortress.

glory of war godsNové spracovanie bohov pre každú frakciu, ktorí pridávajú rôzne bonusy.

5 Comments

 1. SandroTablet

  Tento projekt sledujem už od začiatku a plne súhlasím s jeho ideou, ktorá vyhráva aj v HotA a teda grafika v súlade s H3. Páčia sa mi aj nové jednotky a 5 nových kampaní je super! Osobne však dúfam že sa autorovi podarí hru spraviť aj bez podpori WoG (mimochodom meno módu má naznačovať práve to že to je prerobený WoG, teda GoW), čo sa k módu docela hodí… V prípade že mód nebude vyžadovať WoG alebo VCMI (čo je nepravdepodobné, pretože autor nevie pracovať s kódom tohto módu) tak by som sa mohol postarať o češtinu (teda keby som našiel niekoho – niven – kdo by sa postaral o technickú stránku veci).
  P.S.: Píšem to z tabletu takže sorry za meno a pravopis…

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Ja tiež zastávam myšlienku HotA, teda všetko v súlade s pôvodnými Heroes 3, plus len dopliniť nové mestá, kampane, jednotky.
  Osobne si myslím že GoW bude pre ERA II, čo by bolo super = jednoduchá inštalácia.
  Dúfam že sa vyhne portu pre VCMI, ten systém je ešte stále strašne bugový.
  Čeština by bola vítaná, no uvidíme čo bude 26. októbra.
  Z tabletu? Super, ako stránka vyzerá? Nemá mobilnú verziu, ale snáď sa dá dobre ovládať aj tak.

  Reply
 3. SandroTablet

  Docela dobre, žiaden problém som nemal, iba sa mi občas nechcela načítať stránka… inak používam loďku. ERA2? No to by sa celkom dalo, čeština by sa robila jednoduchoa WoG sa myslím dá vypnúť. S VCMI súhlasím, celkovo ten dizajn a spracovanie je príšerné, jediná zaujímavá vec bol ten pásik pri bojovaní (kto nasleduje..), inak u mňa vyhráva HD mod (čo sa týka spúšťača módov tak ERA2, i keď HD mod to myslím tiež zvládne)

  Reply
 4. Liso1 (Post author)

  Ohľadom toho pásu, ktorá jednotka nasleduje, je to pekný prídavok, ale za ten čas čo hrávam Heroes už si to viem určiť sám a hlavne väčšina bojov je dosť rýchla, takže ho ani ne je treba.

  Vedel by som si ho ale dobre predstaviť pre multiplayer, pri nejakej väčšej bitke, tam je treba počítať viacej s tým, kto kedy pôjde aj na niekoľko kôl dopredu.

  Reply
 5. SandroTablet

  Súhlasím že v SP to ani ni je potrebné (možno ešte v ubisoft hrách, hlavne 6), ale pre ten MP sa to celkom hodí. Inak na HD móde je tiež super No-CD – do priečinku vložíš súbory z CD a odškrtneš to v launcheri, je to aj s viedeami… Minule som dokonca videl WoG fungujúci ako Pack pre HD mód. Tiež som rozmíšlal nad češtinou pre HD-čko, proste len vybalïš priečinok pridáš to do launchera a keď chceš anglinu proste to z tade dáš preč… Len škoda že neopravuje všetky bugy, HotA je v tomto myslím lešia.

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: