Horn of the Abyss screenshoty

Menší nášup obrázkov z modifikácie Horn of the Abysssú síce už staršieho dáta, ale veľmi pekne ja na nich vidieť vývoj jednotiek mesta Cove, ktoré je dostupné vo verzii HotA 1.2. Dokončenie modifikácie je stále v nedohľadne, rovnako ako aj anglická verzia. Stála zostáva len čakať a dúfať, že tento úžasný mod niekedy uvidí svetlo našich monitorov v celej svojej kráse.

8 Comments

 1. Sandro

  Možno už si čítal, alebo tento trik už poznáš ale aj tak: http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=4&t=6240

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Zdar,
  pozeral som to, nápad je to dobrý, určite, ale práve to hlavné preložené nie je, myslím že väčšina skúsenejších hráčov bez problémov spustí hru aj v ruštine po pamäti. Keby sa ti podarilo preložiť aj vlastnosti, to by bolo 🙂

  Chalani z HotA Teamu si dávajú s anglickým jazykom načas, angličtina bola sľubovaná krátko po vydaní verziu 1.2 a to je už dobrých 5 mesiacov.

  Reply
 3. Sandro

  Ja si myslím, že najprv plánovali vydanie angličtiny, ale nakoniec sa rozhodli ju vydať až v budúcej verzii spolu s mestom Forge a novými kampaňami…

  Čo sa týka nových vecí tak by to bolo jednoduché, len vedieť kde sa nové texty nachádzajú, pokiaľ to vieš tak sem s tým a čeština by mohla byť hotová do pár dní.

  Reply
 4. Liso1 (Post author)

  Tak to teda nevie, v týchto veciach som mimo, ale myslím že keby si sa spýtal na heroescommunity.com v sekcii Horn of Abyss tak by ti niekto určite poradil.

  Reply
 5. Sandro

  Síce som každodenným návštevníkom tohto fóra, zaregistrovaný však nie som. Pretože očakávam 2 odpovede negatívneho druhu, (Nemám zdania, Počkaj si na anglickú verziu alebo podobné drísty) tak ani nemám záujem o registráciu. Pokiaľ chceš môžeš napísať ty, ale pochybujem, že by tam niekto pomohol.

  Reply
 6. Liso1 (Post author)

  Heh, tak v tom máš pravdu, komentárov tohto typu je na fóre veľa :D.

  No uvidím či to skúsim, možno len napíšem správu niektorému z členov fóra.

  Ak chodíš na fórum, určite si postrehol že Kivo rozbehol test svojej modifikácie The Succession Wars.

  Reply
 7. Sandro

  Áno, všimol som si tiež, že už aj ty sa účastníš testovania, veľa šťastia…

  Reply
 8. Liso1 (Post author)

  Dakujem, no zatiaľ je to zaujímavé, hlavne mesto Gipsy a jeho jednotky. Ešte nie je k dispozícii hrad Heretic, uvidíme. No stále je tam veľa bugov a nezrovnalostí.

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: