Glory of War v1.0

hero-of-light-header

Hero of Light po niekoľkých mesiacoch z väčšej časti dokončil svoju novú modifikáciu Glory of War v1.0. Píšem z väčšej časti preto, lebo verzia 1.0 ešte neobsahuje kampaň, ktorú si veľa hráčov obľúbilo už z predchádzajúcej modifikácie Tales of Amadar. Autor sľubuje viacej vylepšení, medzi ktoré patria už tradične nové jednotky, nové zostavenie jednotiek pre hrad Conflux, nové artefakty a nové špecializácie hrdinov. Glory of War je modifikácie pripravená pre systém ERA 2.46 a na jej správnu funkciu ešte treba inštalovať New Object patch v1.9.

Modifikáciu nemám zatiaľ dobre otestovanú, skôr nemám toľko času ako by som chcel, no v dohľadnej dobe sa do nej pustím. Ešte mám resty s modifikáciou Heroes Without Limits, ktorá má podľa mňa väčší potenciál v spojení so Sagamosa Remade. Sila Glory of War bude ale v kampani, ktorú Hero of Light pripravuje.

Inštalácia Glory of War v1.0

  1. Glory of War sa inštaluje na čistú verziu Heroes 3 Complete s ERA 2.46
  2. Najprv nainštalujeme New Object patch v1.9 (stiahneme, rozbalíme a spustíme “NewObjectsPatch.exe”), v inštalačnom okne vyberieme cestu, kde je nainštalovaný Heroes 3 Complete.
  3. Stiahneme archív s modifikáciou Glory of War v1.0 “glory-of-war-1-0-era.zip“, rovnako rozbalíme a spustíme exe súbor. V inštalačnom okne vyberieme cestu kde je nainštalovaný Heroes 3 Complete.
  4. Týmto je GoW nainštaloaný. Spustíme hru pomocou h3era.exe, vyberieme novú hru, nový scenár a vpravo hore klikneme na WOG OPTIONS, klikneme na kartu Map Options a v položkách vpravo hore sa uistíme, že je zaškrtnutá voľba The Glory of War.
  5. Ak je všetko v poriadku, môžete sa pustiť do hrania.
Download
Glory of War

Galéria

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: