Tower Defense (TDMM) – Inferno

tdmm-inferno-title

Máme tu druhá verziu hry populárneho žánru “Tower Defense“, inšpirovanú hrou Heroes 3. V prvej verzii ste bránili svoj hrad proti nemŕtvym hordám z hradu Necropolis. Druhá verzia sa zameriava na pekelníkov z hradu Inferno. Čakajte rovnako skvelú hrateľnosť, používanie kúzel, vylepšovanie jednotiek, hrdinov a zbieranie artefaktov. Dal by sa použiť rovnaký popis ako k predchádzajúcej verzii, iba slovo Necropolis nahradíme slovom Inferno. Útočiť na vás bude všetkých sedem druhov z Inferna + ich vylepšené verzie.

Na obranu hradu je k dispozícii sedem jednotiek z hradu Rampart a Castle, ktoré môžete vylepšovať a 8 hrdinov z každej frakcie ktorí im budú veliť. Proti pekelným hordám môžete používať aj kúzla známe z hry, ako zrýchlenie, spomalenie, míny atď.

Hra obsahuje 14 nie ľahkých úrovní, po ktorých čaká obrovská výzva, Deadmatch mode.  V Deadmatch mode sa na Vás valia jednotky stále v jednom kuse a musíte prežiť čo najdlhšie. Odohral som niekoľko hier a musím povedať, že hra je veľmi návyková.

tower-defense-logo

Ako si zahrať?
Hranie v prehliadači (Browser Game)

Tower Defense of Might and Magic galéria

English description

You have to defend themselves against the undead hordes. You will have a choice advocates of people or elves. Fighting for each of these factions will be accessible for 7 upgradable towers defenders and 8 characters – the generals, which diversify the gameplay and help cope with the hordes of enemies.

At this time You have to defend against hordes of demons. At your disposal will be the selection defenders men or elves. Fighting for each of these factions will be available on 7 upgradable towers defenders and 8 heroes – generals that diversify the gameplay and will easily cope with the hordes of creatures from hell. Powerful spells heaping on the heads of countless numbers of imps, demons, gogos, demons, ifrits, devils and other members of Satan’s troops, your hero will increase in level and become stronger.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: