Heroes 3 – Tower Defense

heroes-3-tower-defense-title

Čerstvý vietor do sveta Heroes 3 prináša hra s názvom Tower Defense of Might and Magic (TDMM), od ruského autora menom Robin Blood. Hra je k dispozícii pre operačný systém Android a našťastie je k dispozícii aj verzia ktorá sa dá zahrať v prehliadači. Ako vo väčšine Tower Defense hier, vašou úlohou je brániť svoj hrad pred útokmi nepriateľských jednotiek, tentokrát to budú jednotky hradu Necropolis a ako obrancov si môžete vybrať ľudí (Castle), alebo elfov (Rampart).

Tower defense of might and magic

Sorsha – Všetky jednotky Swordsmans a Crusaders s každou novou úrovňou spôsobujú o +1% viac zranení (DMG).

Na obranu hradu je k dispozícii sedem jednotiek ktoré môžete vylepšovať a 8 hrdinov z každej frakcie ktorí im budú veliť. Proti nemŕtvym hordám môžete používať aj kúzla známe z hry, ako zrýchlenie, spomalenie, míny atď.

Hra obsahuje 14 nie ľahkých úrovní, po ktorých čaká obrovská výzva, Deadmatch mode.  V Deadmatch mode sa na Vás valia jednotky nemŕtvych stále v jednom kuse a musíte prežiť čo najdlhšie. Odohral som niekoľko hier a musím povedať, že hra je veľmi návyková. Škoda že sa nejedná o nejaký mód pre ERA II, alebo VCMI.

Ako si zahrať?
Hranie v prehliadači (Browser Game)

English description

You have to defend themselves against the undead hordes. You will have a choice advocates of people or elves. Fighting for each of these factions will be accessible for 7 upgradable towers defenders and 8 characters – the generals, which diversify the gameplay and help cope with the hordes of enemies.

Heaping powerful spells on the heads of countless zombies, skeletons, vampires and other undead, your hero will rise in the level and become stronger. After passing all levels will be available deathmatch mode where you have to survive as long as possible, while the army of the undead do not sweep away everything in its path. Strongest heroes survive in this mode as long as possible will show off on the honor roll.

Galéria Tower Defense of Might and Magic

 

4 Comments

 1. sovi

  no nič, vyskúšame 😛

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Je to skvelé osvieženie sveta Heroes 3. Ja sa momentálne trápim s levelom 7 😀

   Reply
   1. Vladimír Zahoranský

    Liso1 – ja som za dve hoďky dohrál do levelu 10. Moja taktika je veľmi jednoduchá. Daj si hero archera a dôjdi tak level 10. Potom je to kosička. Stavaj archerov (bez upgrade) a oni to proste vykosia …

    Reply
    1. Liso1 (Post author)

     Skúsil, ja som začínal s hrdinom ktorý disponuje balistou (Sir Christian), ale vo vyšších leveloch už je veľmi slabá a hlavne pomalá. Musím skúsiť tvoju taktiku.

     Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: