Phoenix Mod English – Vynovené anglické menu

Pri pridávaní vizuálnych motívov pre modifikácie Heroes 3 ešte ostaneme. Phoenix Mod English nahradzuje v modifikácii Phoenix Mod ruské menu (fonty) anglickým. Komu teda ruská azbuka veľmi nevonia, určite by mal siahnuť po tejto anglickej úprave. Zároveň s anglickými textami v menu pribudnú aj nové nádherné obrázky.

Anglická modifikácia je určená pre verziu Phoenix Mod 3.61 pod systémom ERA II. Mód je možné stiahnuť v sekcii download/era II. Inštalácia prebieha rovnako ako pri predošlých ERA II modifikáciách. Stačí súbor stiahnuť a spustiť .exe súbor. V inštalačnom okne treba vybrať právnu cestu s nainštalovaným Heores 3 Complete +  ERA II a Phoenix Mod.

Download
Phoenix Mod
Phoenix Mod English Menu Skin

Doplnenie obsahu a štylistická úprava: Michal

4 Comments

 1. Sandro

  Krásna grafika, možno dokonca lepšia než Dragon theme, i keď dať wallpaper z H5 do menu H3 je trochu nemiestne (no stále lepšie než obrázok z WoW).
  Videl si inak už obrázky z plánovanej novej verzie WoG Revised? Myslím, že je zaujímavé, že sa pánko snaží nahradiť grafiku, avšak niektoré pôvodné objekty sa do H3 hodili viac…
  Doteraz som nemal čas, ale pokúsim sa ten návod na preklad napísať dnes.

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Myslíš tém una HeroesCommunity s názvom New graphics for WoG, ktorú vytvoril Salamndre?

  Zatiaľ sa ešte nič nedá objektívne posúdiť, pretože obrázky budov ktoré pridal sú len ilustračné, uvidíme ako budú vyzerať priamo v hre.

  No každá nová aktivita ohľadom Heroes sa cení. Veľa objektov ktoré pridal sa mi páčia, tak uvidíme čo z toho bude.

  Reply
 3. Liso1 (Post author)

  Sandro, neviem či som sa ťa už pýtal, ale vieš ako preložiť napr. texty v ERA 2.46? (WoG nastavenia a podobné?)

  Reply
 4. Sandro

  Ten návod pridám síce až večer, ale: WoG ako mód (teda akýkoľvek ERA2 mód) môže byť preložený celkom jednoducho (teda všetko čo je fyzicky v hre). ERA2 je však samostatný program a nemyslím si, že je možné ho upraviť. Tým myslím ERA2 start menu, mod manager atp.

  Áno myslel som to od Salamandra – niekde som čítal, že to plánuje ako update pre WoG Revised…

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: