Oasis Town

oasis

Oasis Town je ďalšie mesto ktoré je vyvíjané pre Heroes 3 poľskou komunitou na fóre Acid Cave. Pôjde o púštne mesto zasadené v oáze (pokoja?). Na projekte sa pracuje už od júna a vlákno je stále plné komentárov a skoro denne pribúdajú nové obrázky ako sa s mestom pracuje. Najnovšie je si možné všimnúť aj jednotky ktoré zatiaľ tvoria akýsi púštny bojovníci a lietajúca jednotka na koberci. Oasis Town je zatiaľ najdetailnejšie mesto, čo sa týka jeho vývoja, ktorý je prezentovaný priamo na fóre. Už len aby bola k dispozícii jeho hrateľná verzia, ktorá sa pravdepodobne dostaví pod systém VCMI.

4 Comments

 1. sovi

  vyzerá to velmi dobre niektoré obrázky, hlavne ten prvý vyzerá zatial super, úplne by to zapadlo do H3 si myslím 🙂

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Presne tak. Dúfam že toto mesto nedopadne ako mnohé iné na http://www.heroes3towns.com.

   Reply
   1. Peet

    Ty a proč existuje takové kvantum různých nedodělaných měst? v čem je problem, proč to nedotahujou do konce? Často tu čtu o nějakém aj dobře vypadajícím městě, které je ve vývoji, a pak z toho nic není…

    Reply
    1. Liso1 (Post author)

     Ťažko povedať. Veľakrát je problém v tom že autorov prejde ten prvotný ošiaľ okolo vývoja a skončia, inokedy je to hlavne nedostatok času, taký Horn of The Abyss je už vo vývoji pomaly 5 rokov.
     Väčšina autorov pracuje na nových Heroes 3 modifikáciách v rámci štúdia, keď skončia so školou, skončí aj vývoj modifikácie.

     Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: