4 nové jednotky v Succession Wars

Vývoj modifikácie Succession Wars utešene pokračuje a tvorcovia predstavili štyri nové jednotky. Scorpion, Anubite, obe by sa mali predstaviť v meste Gipsy town (Desert Castle) a Wyvern, podľa všetkého sa objaví v meste Fortress a diabol, alebo jemu niečo podobné pre frakciu Heretic (Inferno). Súčasťou púštneho mesta už nebudú duchovia, ktorí sa nachádzali v prvej hrateľnej verzii. Viac o Succession Wars na oficiálnej stránke modifikácie.

archdevilwyvern anubitescorpion

9 Comments

 1. jakto

  výborný, už se těším.. spolu s HOTA můj nejoblíbenější mód – poslední verze už je snad dva roky stará a povětšinou neaktuální (jak tvrdí autoři), takže nějaká aktualizace by vůbec nebyla na škodu, fajn zpráva

  Reply
  1. Orzie

   That Anubite is outdated, here is the most recent one.

   http://i.imgur.com/k1TB9m9.gif
   http://i.imgur.com/LoY2r6y.gif

   Reply
   1. Liso1 (Post author)

    Post updated.
    Thanks Orzie.

    Reply
  2. Liso1 (Post author)

   jakto: Rovnako aj pre mňa, HotA a Succession Wars sú modifikácie s obrovským potenciálom a prerábka Heroes 3 do grafiky Heroes 2 je geniálny nápad, ktorý si ale vyžaduje veľa času a úsilia zo strany tvorcov. Inak Orzie je práve jeden z tvorcov Succession Wars 🙂

   Reply
 2. orzie

  By the way, I really like the design of your site. The only thing I dream of is a much wider choice of avatars or even an opportunity to upload my own one.

  The second is a better support for English speaking users, like Google Translate or even an English version of the page 🙂 I know it’s hard to implement. I am Russian and I can understand many Slovak words, but I might not be able to communicate with other people here in future.

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Send me your own avatar (liso1@centrum.sk). I added Google Translate to right column. Thanks for the suggestion. Send me also the background for Succession Wars mod.

   Reply
 3. orzie

  Damn, it seems that my comments don’t appear when I’m logged in.

  Reply
 4. orzie

  And yeah, another update you’ve probably missed 😀

  http://i.imgur.com/gQNwiPl.png

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Updated. Thanks.

   Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: