New Necro Town project

Na HeroesCommunity fóre sa po dlhšom čase prebudil zo spánku nový projekt mesta Necropolis, ktorého autorom je Silaneo. Ide skôr o taký demake Necropolisu z Heroes 5 do prostredia Heroes 3. Celý projekt funguje pod systémom VCMI, ale momentálne má podľa mňa dve veľké chyby.

Obrazovka mesta je veľmi tmavá (obrázok v galérii je už zosvetlený) a je veľmi ťažko rozoznať niektoré budovy, prípadne ich nájsť, pretože všetky splývajú. Lepšej orientácii nepomáha ani pomalosť na obrazovke mesta. Hra sa spomalí a nedá sa poriadne pohybovať myšou, myslím že toto si bude vyžadovať poriadnu optimalizáciu. Samozrejme v dnešnom svete sú počítače už poriadne nadupané, ale Heroes 3 máme všetci radi hlavne pre jeho nenáročnosť na počítač a že by sa dal rozbehnúť aj na fotoaparáte :).

New Necro Town project je momentálne dostupný pre verziu VCMI 0.97 (ešte ale neobsahuje nové jednotky) a je ho možné stiahnuť z týchto stránok. Zatiaľ ho nebudem pridávať ani do sekcie download, ešte je príliš skoro, až keď bude viacej vyladený.

2 Comments

  1. sovi

    na hracej mape vyzerá ten hrad otrasne, nezapadá do H3 vôbec, priznám sa H5 som hral len pár hodín, obrazovka mesta by ušla, a jednotky neviem, tá banshee vyzera celkom fajn, toho draka tam moc nevidno, a lich je dobrý, ale že by ma ten projekt nejako oslovil nemôžem tvrdiť

    Reply
  2. Liso1 (Post author)

    To som si hovoril aj ja, na mape je otrasné. Ešte je to zatiaľ nedoladené, na obrazovke mesta sa mi hra strašne spomaľuje. Banshee a Lich sú super. Ešte to chce kopec práce a optimalizácie.

    Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: