Najlepšia jednotka 2 úrovne (hlasovanie)

Pokračujeme jednotkami jednotkami druhej úrovne. Tak to je to dosť ťažké, medzi streleckými jednotkami vyniká Storm Elemental. Strelecky sa ani nezaprie ani Magog, ktorého úrok dokáže zasiahnuť viac jednotiek naraz, kontruje aj Marksman s dvojitým útokom na diaľku. Trochu zaostáva Lizard Warrior, aj keď má viac HP. Medzi pešími jednotkami sa sa dobre hodia na obranu hradu pomalšie jednotky v podobe odolného Battle Dwarf, pomalého Zombie a Seamana.

V tejto kategórii je trochu vyššie hlavne Harpy Hag, ktorá sa po útoku vráti späť na miesto, neoceniteľné pri obrane hradu. Medzi rýchle jednotky patrí Wolf Raider s dvojitým útokom, ale aj  Obsidian Gargoyle , ktorá lieta a je neživá (môžete s kľudom útočiť na upírov). Na získanie dodatočných informácií o jednotkách a hrdinoch na mape sa hodí Rogue.

Vyhodnotenie hlasovania

6 Comments

 1. Sidarius

  Pro mne rozhodně nejtěžší hlasování… Harpy Hag je nejuniverzálnější, Storm Elemental papírově nejsilnější (logicky, protože ze čtyř jednotek stejné úrovně udělali 4 úrovně a on je ten “nejnižší”) a Magog útočí plošně. Nakonec jsem se rozhodl pro Magoga, protože ve velkých počtech mi často rozhodl těžkou bitvu (hlavně v kombinaci s Efreet Sultanem)!

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Vybrať v tejto úrovni naj jednotku je naozaj ťažké. Ja som tiež hlasoval za Magoga. Ale za zmienku stojí ja Battle Dwarf a Marksman.

  Reply
 3. sovi

  ako útočnú by som bral Wolf Raidera, s dobrou kombináciou skillov a kúziel, je velmi silný, pokial ich je dostatočný počet, v pohode zničí alebo aspoň pustí žilou aj silnejším jednotkám alebo viac početným, na obranu je najlepší Dwarf, ktorý je inak nenápadný kvôli malému speedu, inak univerzálny celkom je Marksman, ktorý, je podla mna lepší, než magog 🙂

  Reply
 4. Josef Szlauer

  Nejlepší jednotkou je podle mně rogue, kvůli schopnosti visions, která zlepsuje vyuziti diplomacie.

  Reply
 5. Liso1 (Post author)

  Rogue je fajn, ale len ako náhrada za nejakú jednotku druhej úrovne, alebo prvej. Jeho vlastnosti sa na adventure mape hodia.

  Reply
 6. Niven

  Rozhodně bouřkovej elementál. Hodně healů + střelba a luxusní škody.

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: