Najlepšia dračia jednotka (hlasovanie) – Dragon Wars

Dračie vojny môžu začať. V Heroes 3 Complete sa nachádza 10 dračích zástupcov (teraz nepočítam Dragon Fly), je jasné že štatisticky sa žiadny drak nemôže rovnať azúrovému drakovi a ani žiadna iná jednotka v hre. Preto je hlasovanie založené hlavne na vašich sympatiách. Draci sú najzaujímavejšie stvorenia celej Heroes série a ich rozmanitosť je obrovská. Kúzelný Faerie Dragon, jedovatý Rust Dragon, alebo jediný drak bez krídel Crystal Dragon, no aj tak extrémne nebezpečný.

A potom zástupcovia siedmej úrovne aj so svojimi nevylepšenými dvojkami. Black a Red Dragon, Ghost a Bone Dragon no a nakoniec Gold a Green Dragon.

3 Comments

 1. Niven

  Speciální draci jsou předražený a málokdy rozhodnou multi hru, i když taky mi jí třebas rozhodl pohádkový díky kouzlům při dobývání hradu, ale to díky pandoře. Rozhodně bych si je nekoupil. Proto hlas dávám černýmu, který je vážně hodně super.

  Reply
 2. vymozkovac

  no musím potvrdit slova niven. Draci nerozhodují hru ale spíše jen napomáhají . Já jsem si skoro nikdy nekupoval draky jelikož je pro heroes 3 skoro všední záležitostí nedostatek peněz a draci tyto peníze doslova žerou

  Reply
 3. Liso1 (Post author)

  Tak to je pravda, draci ako Azure Dragon, Crystal Dragon sú strašne drahý a na menších mapách ako M, L sa k nim človek ani nedostane aby si ich mohol kúpiť v takom počte, aby mohli rozhodnúť hru.

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: