Might&Magic Bundle + Heroes 7 beta key

heroes6

Opäť tu máme Humble Bundle s hrami zo série Might&Magic, je to celkom logický krok pred vydaním Heroes 7, nakoľko k bundlu získate aj kľúč na testovanie beta verzie, ktorá bude dostupná od 26. augusta do 2. septembra. S exkluzivity k predobjednávkam sa stáva fraška 🙂 UbiSoft zrejme potrebuje ešte viac beta testerov.

Pre všetkých záujemcov, za 1 $ získate okrem kľúča k beta verzii Heroes 7 aj zlatú edíciu Heroes 2, Heroes 4, ďalej dungeony Might&Magic 1 až 6 a Might & Magic Heroes Online Angel Starter Pack. Zároveň kľúč do betaverzie získali aj všetci, ktorý si kúpili Might&Magic bundle minule.

Kto má záujem akcia trvá ešte nasledujúcich 6 dní, viac na stránke Humble Bundle.   h7 bundle

3 Comments

 1. sovi

  myslíš že sa oplatí ísť do toho? tú beta verziu by som aj testol 😉 len mi je lúto zas nakúpiť celý bundle, a 3/4 z toho ani nenainštalujem 😀 ale tak neje o žiadny velký peniaz zase že?

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Mám ešte jeden kľúč k dispozícii, napíš mi na FB a pošlem ti ho 🙂

   Reply
   1. sovi

    Vieš čo, nakoniec neviem ako na to budem s časom, lebo idem aj preč a vyzerá to že mám dosť naprataný program na tento týždeň, ďakujem, ale ak budem mať čas, tak si to kúpim a testnem, nechcem zbytočne premrhať tvoj klúč 🙂

    Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: