Heroes Without Limits 4.2

Felipe už stihol vytvoriť druhú revíziu svojej modifikácie Heroes Without Limits. Inštalačný balíček sa mu podarilo zmenšiť o skoro 20 MB, čo určite poteší majiteľov pomalších liniek. Bolo opravených niekoľko chýb. Verzia 4.2 ešte zďaleka nie je finálna, dovolím si povedať že ani nie z polovice. Hlavne budem sledovať autorove spojenie Heroes Without Limits s modifikáciou Sagamosa (pokročilé levelovanie hrdinov), ktoré sa autor snaží dať dokopy aby poriadne fungovali a hra nepadala.

Postup inštalácie je rovnaký ako pri verzii 4.

Download
Heroes Without Limits

8 Comments

 1. IMQ

  V čem se mění od verze 4.0 či 4.1 ?

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Autor píše nasledovné zmeny:
  Menšia veľkosť súboru.
  Jednotky získavajú skúsenosti od učiacich kameňov a z truhlíc.
  Opravený bug, kedy nájdenie hromady gemov na mape pridalo zlato.
  Boli pridané zvuky neutrálnym jednotkám – Bat, Prime Elemental.
  Pomenilo sa veľa kúziel, napr. Dimension door patrí do mágie vody (predtým vzduch), Implosion je teraz rovnako kúzlom vody. Town Portal patrí do mágie ohňa plus sa zmenila potreba many na vyvolanie týchto kúziel, smerom hore. (Ale myslím si že niektoré kúzla sa vrátia späť)

  Reply
 3. IMQ

  Tak to tedy nic moc, v každém případě děkuji… 🙂 Dle mého názoru by se nemělo moc šahat na zaběhlé magie kouzel…

  Reply
 4. Felipe

  Hi! Sorry to wright in english, but I have no idea how to wright in slovak. I am the creator of this MOD and I want to thank Liso1 for propagate my MOD. I also wish success to your blog.

  As I have mentioned at the heroes community I will make the balanced magic a separated option IMQ. Don’t worry. Feedback and suggestions are really appreciated.

  And Dimension door belongs to the magic of FIRE and Town Portal belongs to the magic of Water. I written wrong.

  Reply
 5. Sovi

  jednoznačne by to bolo super, keby sa kúzla nechali tak ako sú origo, nemám rád tieto zmeny v kúzlach, okrem tej zmeny vyvolávacích kúze, to je dobré, možno existuje nejaký mód na klasické kúzla. respektíve či by sa časť toho módu s kúzlami nedala vypnúť

  Reply
 6. Liso1 (Post author)

  IMQ – tak vidíš už tu máme autora modifikácie a ak soms právne pochopil, bude tam možnosť zachovania pôvodných kúziel.

  Felipe welcome on board! Your mod is excellent. I look forward to the connection between HWL and Sagamosa, it will be awesome.

  Sovi – ja som tiež samozrejme za, neviems i predstaviť Town Portal v inom zaradení ako mágie zeme.

  Reply
 7. IMQ

  Když nadtím přemýšlím, tak začínám chápat proč to tak udělal. Jelikož dle mého názoru je magie země a vzduchu jedna z nejpoužívanějších tak dává rozum že to chtěl balancnout takhle. Jestli to tak je myšleno tak +1.

  Jinak jsem podctěn tvůrcem modu.

  Reply
 8. Sovi

  to je super že autor je tu 🙂 ano to máš pravdu IMQ, ale už som to tak nejako zaužíval, čo ja viem… mohlo by byť zaujímavé trebars zmeniť druh mágie, to by na balanc stačilo, ale meniť úrovne to sa mi až tak velmi nepozdáva, a ten velmi vysoký cost spellov sa mi nepáči vobec… good work anyway

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: