Heroes 3: Doom of Ancients neuspel na indiegogo (scam/fake project)

Aktualizácia 15.12. 2013. Tak som rád že nie som jediný, kto si myslel že ide o podvod… Prečítajte si názory na HeroesCommunity fóre.

Schválne dávam článok o tomto neoficiálnom rozšírení pre Heroes 3: Doom of Ancients až po jeho neúspešnej kampani na indiegogo. Náhodou by ho ešte niekto skúsil podporiť… Problém ani nie je v tom, že by som nové rozšírenie nechcel (práve naopak), ale už od začiatku mi niečo na celej veci nesedelo. Pýtať 95 000$ na rozšírenie pre Heroes 3? WTF? Dobre, niektoré hry vyzbierali aj oveľa viac…

No na stránkach Doom of Ancients (stránka je už ku dňu 15.1. 2015 nefunkčná) nájdete len kopec textu, žiadny progres, v akom je hra štádiu, prípadne obrázky, jednoducho nič. Aj keď prezentácia je príťažlivá a stránka vyzerá veľmi pekne, rovnako aj video je dobré, stále si myslím že ide iba o nepodarený žart. Skúšal som aj autorom písať cez ich stránku, no odoslanie formulára skončilo chybou, rovnako aj na FB stránke mi do dnešného dňa nikto neodpovedal.

Za ten mesiac, ktorý mohol byť projekt podporený, pribudli na stránke len nové pozadia na plochu, trochu málo na to, aby sa človek rozhodol do niečoho vložiť svoje peniaze.  Škoda!

5 Comments

 1. Niven

  No tak hlavně měli zveřejnit a dát si práci s tím, jak to vypadá ze hry a něco nového malinko vytvořit, než jen video a webovku. Takto jim nikdo nic nepošle, jelikož to není důvěryhodné. Myslím si, že do HOTA by lidi byli schopní i něco poslat, protože už něco udělali a myslím, že jde o nejlepší projekt co kdy byl pro h3 vytvořen. I přístav vypadá opravdu hezky, skoro jako kdyby to dělali tvůrci hry, což je skvělé.

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Pravda, ja si osobne myslím, že z hry ani nič vytvorené nebolo… (ale bol by som rád keby ma autori presvedčili o opaku). No viac si myslím že skôr chceli vyzbierať peniaze na natáčanie takýchto amatérskych filmov.
  Prístav vyzerá nádherne, aj jednotky sú veľmi dobre zvolené, bodaj by už konečne vydali anglickú verziu HotA 1.2.

  Reply
 3. Sandro

  Nemyslím si, že niekedy vyjde HotA 1.2 v angličtine, vyzerá to ,že pokiaľ ENG vyjde tak minimálne v 1.3…

  Reply
 4. Liso1 (Post author)

  No tak potom ešte lepšie, lebo ak mám dobré info, tak súčasťou HotA 1.3 by malo byť aj mesto FORGE.

  Reply
 5. Sandro

  Tým som len chcel povedať, že na 1.2 určite ENG nevyjde, čo sa týka 1.3 uvidíme.

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: