Balíček rozšírení pre Heroes 3 v1.7

Aktualizácia predchádzajúceho balíčku rozšírení pre Heroes 3, samozrejme musí byť nainštalovaná ERA II. Nové rozšírenia sú skôr len drobné a kozmetické úpravy hry. V balíčku sa nachádzajú tieto rozšírenia: WoG Revised, Big Spell Book, Mithril Smelter, Resolve Battle, Turbo WoG, Upgraded Troops, XXL maps,  Command Points, Darkened Players, Revisitable Cartographers, Smuggler’s Hideout, Swap Troops a štyri novo pridané New difficult button, Training Facility, Drop War Machines a Original Wog Chests.

Aby nezostalo len pri názvoch, pod článkom sú všetky popísané. Inštalácia rovnaká ako pri ostatných ERA II modifikáciách, prekopírovať .exe súbory do zložky s hrou a spustiť ich. Modifikácie si môžete skontrolovať cez MOD Manager, ktorý nájdete v zložke “Tools/Mod manager/” a spúšťa sa s “modsmann.exe”.

 

New difficult button

 • Len kozmetická úprava v podobe zmeny grafiky tlačidiel obtiažnosti.

Training Facility

 • Vylepšenie vďaka ktorému môžu jednotky získať skúsenosti tréningom (ktorý sa musí samozrejme zaplatiť) a nemusia absolvovať boje.

Drop War Machines

 • Umožní hrdinovi zanechať na mape ľubovolný bojový stroj.

Original War Chests

 • Pri otvorení truhlice s pokladom ktorá dá na výber medzi surovinami a primárnymi zručnosťami.
Download
Všetky modifikácie je možné nájsť v download centre.

Galéria

8 Comments

 1. Michal

  Tie nové tlačidlá obtiažnosti nemajú chybu, training facility sa moc nevyplatí -> je strašne drahá, a tie originálne truhly sú menej výhodné, keďže si hráč môže vybrať len 1 odmenu.

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Presne ako som spomínal, sú to len kozmetické úpravy, ktoré sa ale ideálne hodili do môjho balíčka. Daj vedieť ak by si ešte vedel o iných.

  Reply
 3. Michal

  Ďalšie módy, ktoré pužívam a nevidel som ich tu, sú tieto: Alpha objects, Bad luck, nové portréty hrdinov, Knightmare commanders, Undead ghosts ato je všetko :).

  Reply
 4. Liso1 (Post author)

  Vidiš, na tieto som úplne zabudol, Bad Luck vyzerá dobre, aké s ním máš skúsenosti?

  Reply
 5. michal

  Ten plugin som si najprv nevšímal, je to len naozaj malá úprava 1 kúzla, nakoniec som zistil, že mi to ani nič neupravilo, takže to musíš skúsiť ty. Neviem čo som urobil zle, súbor EraPlugnis som prekopíroval do Mods/WoG.

  Reply
 6. Michal

  Mimochodom, mohol by som Ti poslať malý skript, ktorý som vyňal z Passable terrain a už ho dlhšie používam. Keď je na mape jednotka hneď vedľa dajakého objektu alebo suroviny, pokladu atď., a hrdina sa ho pokúsi zobrať, táto jednotka ho napadne, pretože “stráži” tieto objekty.

  Reply
 7. Liso1 (Post author)

  Bad Luck vyskúšam, keď budem mať viacej času.
  Skript určite pošli, nejak ho pomenuj + popis inštalácia a zaradím ho do balíčka. Inak veľmi dobrý nápad.

  Reply
 8. Michal

  Skript poslaný, môžeš skúšať. 🙂

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: