Cooperation with GOG.COM

After a long time, I managed to establish an affiliate program with GOG.COM, so if you buy games there through these links, Heroes 3.5 Portal will receive a small commission (really small :D). From these commissions (and donations), I would like to buy a Camtasia video editing program (€ 244.53).

If you grew up on old DOS games like me, I definitely don’t need to introduce you the GOG.COM (Good Old Games) but if not, here is a brief description:

GOG.com is a digital distribution platform with a curated selection of games, a “you buy it, you own it” philosophy, and utmost care about customers.

Buy GOG Games via this links and support Heroes 3.5 Portal. Thank you Hero!

 

4 Comments

 1. Gatts

  naaah, reklama mi skoro vôbec nevadí, respektíve som si na ňu zvykol.
  A na tejto stránke je v podobe pevne embednutých banerov (aj to malých), čo je podľa mňa veľmi gustiózne a nenarúša to browsovanie, tak ako tie, čo na človeka vyskakujú, škriekajú, človek ani nevie nájsť to “X” aby ich vypol a ešte k tomu aj začiernia celé pozadie.
  Len škoda že som na GoGu už skoro všetko nakúpil, ale však to tam pribúda 😀 takže snáď sa niečo ešte nájde ešte.

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Tak potom super. Určite sa nikdy nestane, že by tu vyskakovali blikajúce okná a podobné reklamy.
   Je pravda že som mohol s GOG.COM začať už skôr, ale tak, lepšie neskôr ako nikdy a nové hry tam stále pribúdajú. No a ak sa rozhodneš nakúpiť, tak skús cez tento web, podporíš jeho chod a moje snaženie 🙂

   Reply
 2. Plesniak

  Osobne tu tie bannery len podporujem, na tejto stránke robíš veľmi kvalitnú prácu a určite by bolo treba za to nejakú odmenu. Dostal som sa sem asi tak pred rokom cez komentár na heroescommunity a veľmi ma prekvapilo, že aj u nás je takáto stránka. Palec hore, len tak ďalej.

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Super, tak to som rád že ich niekto ďalší schvaľuje. Uvidíme ako to pôjde, skúsime to na rok, koľko sa takto vyzbiera a ak to bude na hosting, tak budem spokojný. Tak pokiaľ máš GOG účet, vieš cez ktorú stránku nakupovať hry :).

   Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: