Predobjednávka Heroes 3 HD Edition

logo-heroes-3-hd

Pokiaľ rovnako čakáte na koniec januára kedy bude konečne k dispozícii vynovená verzia Heroes 3 HD Edition a chcete mať hlavne fyzickú verziu hry čo najskôr doma (na stiahnutie bude hra aj cez STEAM v deň vydania) môžete využiť predobjednávku v eshope ciernydrak.sk za perfektých 12,97€.

Heroes 3 HD Edition bude lokalizovaná aj v českom jazyku v podobe stiahnuteľného dodatku, ktorý bude v deň vydania hry k dispozícii na stránke vydavateľa.

Predobjednávka je možná už aj cez STEAM, za 14,99€.

17 Comments

 1. sovi

  Ono je to dobré, cena nie je vysoká (čakal som viac :D) 🙂 ale keď si to tak vezmem že originál H3Complete mám asi za 10 alebo 12€ doma, kupovať znovu len základnú verziu hry za 12€ mi príde divné/komické, ako to pripadá vám? 😀

  Reply
  1. Andy

   Ano tiez mi to pripada komicke. Platit len za ROE, ktore ma len vycistene sprity je od nich dost trufale.

   Keby to bola complete edicia aj s nejakou pridanou hodnotou (aspon nejake zlepsovaky ako v HD+ mode pri prehadzovani/rozdelovani armad a pod.), tak by som to bral hned.

   Takto je to dost brutalny cash-grab ako sme zvyknuty od Ubisoftu.

   Reply
 2. Liso1 (Post author)

  No ja nehovorím že je to úplne v poriadku, ale je to konečne závan čerstvého vetra v Heroes 3. Najviac mi vyhovuje prepojenie so STEAMom, online komunita ktorá tam vznikne a achievementy, ktoré ma možno prvý krát v živote donútia hrať kampaň :).
  A povedzme si úprimne, 12€ je jedno kolo v bare 😀

  Reply
 3. Sovi

  tak jasné 🙂 len otázka je, že keď prirobia datadisky, či zase bude jeden stáť aspoň 5€ vieš 🙂

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   No môžem ťa ubezpečiť že datadisky nevzniknú. UbiSoft má zdrojové kódy iba k RoE, zdrojové kódy datadiskov sú nenávratne preč aj s 3DO.

   Reply
   1. Renegade

    Diky reverse engineeringu souboru by se jim to mohlo podarit.

    Reply
    1. Liso1 (Post author)

     To by sa určite mohol, celý Horn of the Abyss je tak robený, ale neverím tomu že sa do toho pustia.

     Reply
     1. Renegade

      Vse zalezi od poptavky. Pokud se HD verze bude dobre prodavat tak verim ze se do toho pusti. Dneska uz jsou nastroje pro snadnejsi praci s binarnimi soubory napr. Synalize it PRO.

      Reply
 4. Liso1 (Post author)

  Veľmi ťažko povedať čo z toho bude. Ja si nejako nemyslím že predajné čísla budú obrovské, hráči budú hru kupovať z nostalgie skôr.
  Uvidíme ako na tom bude STEAM podpora, či by sa dal potom zorganizovať Heroes 3 STEAM Turnaj 🙂

  Reply
 5. Renegade

  Do turnaje bych se taky rad pripojil. Jenom pro upresneni bude v te verzi i RMG ?

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Bohužiaľ generátor náhodných máp nebude súčasťou Heroes 3 HD Edition, nakoľko tento prišiel až s datadiskom. K dispozícii bude len editor.

   Reply
 6. Renegade

  Mam pravdu ? ERM skriptovaci jazyk byl pouzit az v Heroes 3.5 WOG. Tzn. V heroes 3 datadiscich nemohl byt pouzity tento skriptovaci jazyk ?

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Áno, so skriptovacím jazykom prišiel až WoG team pri Wake of Gods a následne ERA II. Zatiaľ nemám informácie ako bude nová verzia Heroes 3 fungovať, neviem či hra bude mať rovnakú architektúru a tým pádom by sa dala dať potom modifikovať.
   Všetko zistíme koncom mesiaca január.

   Reply
 7. sovi

  Tiež si nemyslím že predajnosť bude nejaká dobrá, oproti dnešným novým hrám, pochybujem… škoda, tie datadisky by vydať mohli, nemyslím si že by to bol taký problém pre šikovných programátorov, ako bolo povedané záleží či budú chcieť no, od čoho buede závisieť chcenie… ale myslím že by mali niečo k tomu dorobiť ešte, pretože holé RoE… hm neviem nič moc zase že? pekne by mohli urobiť niečo, aby tam fungovali módy cez steam workshop 😀 to by bolo super, ale asi nie no

  Reply
 8. Renegade

  Ruska Buka entertainment udajne ma zdrojove kody heroesu dneska jsou pod 1C company tvurci Kings Bounty Legend atd. maji vsechny zdrojove kody az po Heroes Chronicles, je to jen na Ubisoftu jak si s tim poradi.

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   To vážne? Kde by som o tom mohol nájsť viacej? Som vedel že sa zdrojové kódy nemôžu len tak stratiť. No to som zvedavý čo nás ešte čaká.

   Reply
 9. sovi

  Alebo nás naťahujú, aby mohli mať lepšiu cenu pre nich 🙂

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: