Phoenix Mod v3.61

Phoenix mod je ďalším príspevkom od ruských autorov. Mod si zobral na mušku vylepšenie už aj tak geniálnej hry hlavne vo zvýšení obtiažnosti hry, pridania noviniek ako verbovanie začiatočnej armády, máte možnosť sa naučiť všetky druhotné vlastnosti za body ktoré dostávate po bojoch, takisto si vylepšujete aj primárne vlastnosti (útok, obrana…), takže ak sa chcete zamerať len na kúzlenie budete svojmu hrdinovi vylepšovať iba silu kúziel (spell power) a vedomosti (knowledge) . Už pri štarte Vás prekvapí pevnosť postavená pred hradom a jej strážcovia ktorí ho chránia, ak budete pri bani vidieť stáť jednotku goblinov, dobre si rozmyslite či budete útočiť, pretože pri boji mu môžu kľudne pomôcť titáni, alebo čierny draci. Obtiažnosť výrazne stúpla, boje sú vyrovnanejšie a tuhšie.

Ďalšou výraznejšou novinkou je výplata, ktorú musia denne vaše jednotky dostávať, takisto si hrdina môže vybrať na ktorú jednotku sa môže špecializovať a nemusí to byť jednotka patriaca k jeho hradu. Autori Phoenix Mod popisujú takto:

Can the old game be revived? The Phoenix developers think that it’s possible. For that we need strong AI opponents, new creatures abilities, new artifacts, free skills upgrading, specialties selection, adventures with luck, mixed neutrals to replace boring ones, skills balance and differentiating without quantity limit, ehh. What else to suggest? Chaos Towns with mixed stacks, AI capitals with Defenders, heroes classes, interface features, colorful texts, hot keys, artifacts from battles, treasurers at city halls, dark magic, stable necromancy, reserve stacks, useful war machines, towns balance and many other things…

Inštalácia Phoenix Mod

 1. Inštalácia je veľmi jednoduchá, stačí stiahnuť súbor “phoenix-mod-3-61.zip” a rozbaliť ho do zložky s hrou Heroes 3 v ktorej už je nainštalovaný WOG 3.58f.
 2. Ako prvý súbor spustíme “Phoenix Mod 3.61.exe“, prebehne inštalácia Phoenix Modu, pridáme patch, rozbalením súboru “PhoenixMod_3.61_Fix.rar” a prepíšeme súbory.
 3. Nainštalujeme anglický preklad (nie sú preložené položky menu na hlavnej obrazovke) spustením “Phoenix Mod 3.61 Englification v2.0 beta.exe“.
 4. Mod je nainštalovaný, spúšťa sa pomocou “phoenix.exe“.

Autor: Valery

Download
Phoenix Mod
Phoenix Mod English Menu Skin

 

Galéria

 

2 Comments

 1. Bes

  why 3.61 is published here?
  3.63 is already done

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Where can I download Phoenix Mod 3.63?

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: