New Interface v3.1 a Heroes3HD v2.98f (Test)

New Interface v3.1, teda nový modrý interface Heroes 3 dobre fungoval iba v klasickom rozlíšení 800×600, pri použití vyššieho sa strácali časti grafiky, zdá sa, ale že tento problém je vyriešený príchodom novej verzie 2.98f, ktorá už bez problémov nový interface zvláda. Všetko je pekne vidieť na obrázkoch v galérii, pribudol aj nový grafický dizajn niektorých jednotiek (napr. Dwarf v hrade Rampart), bola zmenená aj grafická časť niektorých miest (Rampart, Necropolis).

Inštalácia New Interface v3.1

  1. inštalujeme na WOG v3.58f, súbory stiahneme a rozbalíme na disk
  2. začneme s inštaláciou New Interface, stačí iba spustiť súbor “install.exe” (prostredie Windows musí byť v anglickom jazyku), pokračujeme podľa pokynov inštalačného programu
  3. k New Interface v3.1 ešte chýba nejaká grafika, je potrebné manuálne nakopírovať súbory, stiahneme súbor “new-interface-monster-tables-patch.rar“, rozbalíme ho a jeho obsah skopírujeme do zložky “Data“, ak bude treba, prepíšeme súbory.
  4. súbory zo zložky “homamHD-new-interface-2-98f” prekopírujeme do zložky s horu Heroes 3 Complete, spustíme “Heroes3HDSetup.exe“, vľavo hore nastavíme rozlíšenie a vpravo dolu klikneme na “Apply and Lounch”
  5. odporúčam inštalovať na čistú verziu Heroes 3 Complete, respektíve WOG
Download
New Interface (ERA II)

Galéria

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: