Test: Horn of the Abyss v1.0

Test dlho očakávaného prídavku k Heroes 3, Horn of the Abyss (HotA) v jeho verzii 1.0, pri prechode na verziu 1.1 mi hra už viac nenabehla. V tejto verzii je k dispozícii nové mesto Cove tvorené hlavne pirátmi a rôznymi morskými príšerami. Vo verzii 2.0 bude uvoľnené mesto Kronverk , inšpirované severskou mytológiou a vo verzii 3.0 bude mesto Cathedral, dalo by sa podľa obrázkov povedať, že odvrátená strana Castle z pôvodných Heroes 3.

Test hry prebehol v ruskom jazyku, takže som sa nedozvedel žiadne zo špeciálnych vlastností jednotiek, mesta, alebo hrdinov, azbuka nie je moja silná stránka. Každopádne celé mesto je graficky perfektne zvládnuté, jednotky skvele sedia do prostredia, takisto aj hrdinovia. K dispozícii sú dve strelecké jednotky a dve letecké (z toho jednotka úrovne 1 má podobný pohyb ako Devil z Inferna).

Anglická verzia je plánovaná niekedy na jeseň tohto roku, tak uvidíme, dúfam že autori dodržia svoj sľub a spravia hráčom pekné Vianoce.Vyzerá to tak, že každé mesto bude mať svoj vlastný ťažký útočný stroj, piráti majú veľký kanón, mesto Kronverk má stroj s názvom Bombard a obsluhujú ho dvaja trpaslíci.

Galéria

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: