Súťaž, súťaž, súťaž… o originálne hry (ukončená)

Ako som sľúbil, tak je to tu. Pripravil som súťaž pri ktorej vám síce nepomôže sila ani mágia a nebudete odmenený postupom na vyššiu úroveň, ale vaše snaženie nepríde nazmar. A čo vlastne môžete dostať za vaše snaženie? Originálky týchto hier: Gothic 3 Gold (Rozšírená verzia), Baldur’s Gate a UFO Trilogy (obsahuje Aftermath, Aftershock a Afterlight). Odmeny budú pre troch najlepších, pričom prvý si bude môcť vybrať hoci ktorú z týchto hier.

Ak sa súťaže zúčastní viac ako 20 návštevníkov stránok (čo pevne verím), rozšírim ponuku hier ešte o dva tituly, ktoré budú zatiaľ skryté, aj keď niektorí z vás, si ich už mohli všimnúť cez Twitter. K súťaženiu nebude potrebné nič iné, odoslanie správnej odpovede v komentári pod článkom. Pripravení?

Heroes 3 súťaž

Takže, pod týmto úvodným článok sa nachádza obrázok z hry na ktorom proti sebe stoja dve armády. Armáda mesta Castle, ktorej v boji pomáha Crystal dragon a armáda mesta Rampart, ktorá si zase na pomoc zavolala jednotku Rust dragon. Súťažná otázka je jednoduchá, určiť ktorá armáda boj vyhraje a koľko jednotiek jej zostane 🙂 . Odpovede vpisujte do komentárov v tvare akom napíšem ja prvý komentár.

Heroes 3 súťaž

Podrobnosti o jednotkách, hrdinoch a bojisku viete, už len stačí porozmýšľať ako boj dopadol. Celý priebeh boja je uložený na serveri, archív je teraz zaheslovaný (môžete si ho stiahnuť k sebe do PC) a heslo bude zverejnené po skončení súťaže, aby s všetci mohli pozrieť priebeh boja a nemysleli si že som niečo zmenil. Boj prebehne automaticky a ja doň nezasiahnem.

Trvanie súťaže zatiaľ nechávam do budúceho pondelka, teda do 18. 2. 2013, dátum sa môže posunúť, podľa toho aký bude o súťaž záujem. Myslím, že som spomenul všetko potrebné, na pridanie komentára je potrebné sa prihlásiť, ale ide to aj cez Twitter, FB alebo Google účet, ktorý má asi každý jeden, tak je to otázka sekundy.

Prajem príjemné uvažovanie.

16 Comments

 1. Liso1 (Post author)

  –>Vzorový komentár odpovede<--Vyhrá: RampartPrežijú jednotky: Gold Dragon (13), Dendroid Soldier (56), Battle Dwarf (65)Poznámka: sem môžete vpísať poznámku ohľadom súťaže, ak bude treba, prípadne by niečo nebolo jasné...

  Reply
 2. AnastazHB

  Vyhrává: Rampart

  Přeživší jednotky: Battle Dwarf (12), War Unicorn(1)

  Pouze odhad, nemám vůbec šajna.

  Reply
 3. Sledge

  Vyhrá: Castle

  Prežijú jednotky: Crystal Dragon (7)

  Horší jak odhad – a) stejně jako Anastaz nemám šajn, b) volil jsem Castle, protože střílí do elfů a já nemám elfy rád!

  Reply
 4. zzzoli

  Vyhrá: Castle
  Prežijú jednotky: Archangel (5)

  Reply
 5. dede

  Vyhrá: Rampart
  Prežijú jednotky: Rust Dragon (4)

  Reply
 6. Sandro3

  Výhra: Rampart (ten vyhrá určite)
  Prežijú jednotky: Rust Dragon (prežije určite, ale zdravie asi 24 /22-12/), Gold Dragon (prežije väčšinou asi 36 /36-0/)
  Pri odhade som sa pokúšal byť najpresnejší a preto udávam aj prídavné údaje + v akom rozmedzí tie životy sú. Dúfam že môj druhý typ budeš brať do úvahy (pokiaľ áno tak ďakujem).

  Reply
 7. Andrej156

  Vyhrá:Castle
  Prežijú jednotky :Archangel (31),Crystal Dragon (4)

  Reply
 8. Anis3

  Vyhrá: Castle
  Prežjí jednotky: Chrystal dragon (5) Archangel (28)

  Reply
 9. Virus_3000

  Já si tedy taky tipnu, přestože HOMAM3 jsem nehrál. Takže:

  Rampart
  Zbytek: trpaslíci (14) – Gimli, Fili, Kili, Oin, Gloin, Dwalin, Balin, Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori, Ori a Thorin Oakenshield. Ti z Middle-earth. Protože by jinak nemohli hrát ve filmech, kdyby byli mrtví. No ne? 😀

  Reply
 10. Wolfus

  Vyhra Castle, ostanu dvanasti draci, tridsat anjelov a dvanast monkov. Ale mozno to bude cele uplne inac 🙂

  Reply
 11. Michal

  Ale myslím, že musí vyhrať Rampart.

  Zostane 27 Rust Dragons.

  Reply
 12. Leifsama

  Tak asi Rampatr- zutava 11 golden dragon, 3 rust dragon, 22 pegasu+ balista,vozik, stan. Ale fajtit bych to nechtele, takove ztraty az bych brecel… 🙁 ;(

  Reply
 13. tarq

  Vyhraje: Rampart
  Prežijí jednotky: Rust Dragon (17), Battle Dwarf (30)
  Poznámka: Zapeklitá otázka. Bohužel však jednotky Rust Dragon ani Crystal Dragon neznám. A co tam dělají ti velitelé? Co je to za verzi hry? Chci ji (a nebo raději ne, od Vánoc od Heroes úspěšně abstinuji :-))

  Reply
 14. Fialot

  Vyhraje: Castle
  Přežijí: 14 Crystal Dragons, 22 Archangels, 205 Marksmen

  Reply
 15. Radim

  Vyhraje: Rampart
  Přežijí: 10 Rust Dragons

  Docela masakr bitva, 20x jsem to projel a pokaždé to dopadlo jinak. No, 13x vyhrál rampart, tak z poloviny zbyli jen rusti, tak to zkouším takhle.

  Reply
 16. Liso1 (Post author)

  súťaž ukončená, Ďakujem všetkým čo sa zúčastnili, výsledky budú v priebehu dnešného dňa 🙂

  In WoG We Trust

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: