Podstatná novinka Horn of the Abyss 1.5

heroes-1998-title

V dostupnom čase by sme sa mali dočkať novej verzie Horn of the Abyss s označením 1.5. Okrem už spomínaných zmien, prinesie aj jednu grafickú zmenu, ale podstatnú. Hrdinova sa na mape a v bojoch chudú zobrazovať vo viacerých grafických vyobrazeniach, ktoré budú prislúchať k ich špecializácii. Po lopate povedané, ku každej frakcii pribudnú 2 nové modely hrdinov.

animated-hero-conflux

Takéto grafické zobrazenie malo byť už v pôvodných Heroes III, ale bohužiaľ z časových, alebo finančných dôvodov sa do hry nedostali. Našťastie tu máme HotA Team, ktorý do najbližšej verzie Horn of the Abyss tieto grafické zmeny aplikuje. Je to mravenčia práca, ktorú robia zdarma, niekedy nechápem tie komentáre na HeroesCommunity fóre…

heroes-1998

Pravdepodobne obrázok ešte od pôvodných autorov Heroes 3, ako mala vyzerať ženská verzia hrdinu – Overlord.

cove-heroes

Už v prvých verziách Horn of the Abyss bolo rozdelenie hrdinov na mužov a ženy.

Hrdinovia Stronghold, Conflux a Cove.

Hrdinovia Castle, Rampart a Tower.

Hrdinovia Inferno, Necropolis a Dungeon.

heroes-all

Všetci hrdinovia pokope, ak vás zaujíma prečo chýbajú hrdinovia Fortress, tak Vás to prekvapí rovnako ako mňa, ale majú len dve zaradenia. Všetci muži sú – Beastmaster a všetky ženy Witch.

4 Comments

 1. Luki V.

  Pěkné, pobavilo mě vyobrazení u nekromantů – Vampire lord & Wraith – ačkoliv oba umějí létat, pořídí si ještě koně 😀

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Tak Wraith na koni je už v klasickej Heroes 3 verzii 🙂 ale myslím že modely sú úplne parádne, hlavne ženské verzie dungeon overlord a conflux

   Reply
 2. zahorak

  vie niekto ako to vyzera z vydanim verzie 1.5?? Lebo mi to pripada ze to ukoncili.

  Reply
  1. Liso1 (Post author)

   Nazdar, vývoj určite nie je ukončený, len je veeeeeeľmi dlhý. Tvorcovia HotA sú perfekcionisti, každá verzia ktorá sa dostane na internet je stabilná a beží na 100% čo sa o väčšine modifikácií povedať nedá.
   Ak ti mám pravdu povedať, verzie 1.5 sa dočkám pravdepodobne na prelome rokov 2017/2018, ako tomu bývalo aj v minulosti.

   Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: