Prvé obrázky z Horn of the Abyss v1.5.0

hota-1-5-title

S novým rokom prichádza už tradične aj nová verzia Horn of the Abyss, no tento rok sa o pár dní omešká. Nový dátum, aj keď nie záväzný je stanovený na 14. január 2017. Opäť sa môžeme tešiť na kopec noviniek, niektoré len kozmetické, ako napr. vianočný stromček na obrázku č. 7, iné oveľa podstatnejšie. Predstavená bude nová neutrálna jednotka Lepreachum o ktorej som už informoval dávnejšie (na obrázku č.5 a 6).

Na obrázkoch sa  nachádzajú aj nové budovy o ktorých význame zatiaľ neviem. Vyzerá to tak že zlatý golem sa dočkal novej animácie smrti na obrázku č. 4. Ak sa dobre pozriete na obrázok č. 7, ako hrdina na portréte je zobrazená Luna a ak sa pozriete na mapu aj vzhľad hrdinu tomu zodpovedá. Je to len kozmetická úprava, ale veľmi vítaná.

Obrázok č. 8 ponúka hneď dve zaujímavosti. Vpravo dolu je si možné všimnúť novú ikonu topánky. Pri informáciách o jednotke Magog je rovnako nová ikonka o ktorej význam zostáva zatiaľ neznámy. Informácie o novej verzii Horn of the Abyss budem pridávať postupne.

horn-of-the-abyss-v1-5-artefact

Horn of the Abyss, obrázok č. 1

Horn of the Abyss, obrázok č. 2

horn-of-the-abyss-v1-5-cove-town

Horn of the Abyss, obrázok č. 3

horn-of-the-abyss-v1-5-gold-golem

Horn of the Abyss, obrázok č. 4

horn-of-the-abyss-v1-5-lepreachum

Horn of the Abyss, obrázok č. 5

horn-of-the-abyss-v1-5-lepreachum-battle

Horn of the Abyss, obrázok č. 6

horn-of-the-abyss-v1-5-luna

Horn of the Abyss, obrázok č. 7

horn-of-the-abyss-v1-5-magog

Horn of the Abyss, obrázok č. 8

horn-of-the-abyss-v1-5-new-artefacts

Horn of the Abyss, obrázok č. 9

horn-of-the-abyss-v1-5-water-objects

Horn of the Abyss, obrázok č. 10

2 Comments

 1. Luki V.

  Zdar,

  k Horn of the Abyss jsem se ještě pořádně nedostal. Nainstaloval jsem si nějakou verzi tak půl roku zpátky, ale při HOT SEAT nám ta hra spadla během 2 týdnů, tak jsme se vrátili ke klasice.

  No nicméně bych se k tomu chtěl zase vrátit a díval jsem se na ty screenshoty. K tomu obrázku č. 8 – Sice jen tipuju, ale ta ikona u Magog by mohla znamenat zapnutí/vypnutí hromadného zranění jednotek kolem cíle (a tahle volba by tím pádem mohla být i u Liche). Podle mě by to byla pěkná vychytávka, mít na výběr jestli zaútočí Magog jen na jednu jednotku nebo bude zranění platit pro všechny kolem jak je to teď. A ta ikonka boty, bylo by fajn, kdyby to znamenalo (extra) rychlý pohyb jednotek po bojišti (pro urychlení soubojů). Kéž by 🙂

  Reply
 2. Liso1 (Post author)

  Nazdar, tak ja môžem Horn of the Abyss len odporučiť, kvalitami je na vyššej úrovni ako oficiálne datadisky k Heroes 3.

  Áno, asi to bude tak, aj keď sa mi zdá že táto novinka bola implementovaná už v predchádzajúcej verzii HotA, že Magog nezraní vlastné jednotky. To je inak aj jeden z dôvodov prečo ho niektorý hráči túto jednotku nevylepšia.

  Ohľadom topánky vôbec neviem čo by mohla znamenať, hádam sa dočkáme 14. januára.

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Anti-Spam Quiz: